Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megcsókoljam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsókoljam a legjobb fiú barátom? 15/L

Figyelt kérdés

A barátom 18,de tényleg csak barátok vagyunk. Mikor legutóbb találkoztunk már nagyon nem bírtam magammal. Meg akartam csókolni, de már mikor először találkoztam vele, ezen járt az eszem. (azóta is) Tudom, hogy nem jövök be neki, ezt ki is mondta. Én sem szeretnék tőle többet csak ennyit. Megtenni félek, mert lehet megbannám, nem tudom.

Vélemények?


2018. ápr. 18. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem jössz be neki és meg a barátság is oda lesz. De ha ezt akarod akkor tedd és majd kereshetsz új barátokat:)
2018. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ő ezt nem akarja, de te megteszed, nem hiszem, hogy bármi jó sülne ki belőle. Véget érhet a barátságotok és ha olyan akkor még el is terjeszti hogy lekaptad.
2018. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát sokszor viselkedett velem úgy,hogy megtenné,ezért annyira kérdéses.
2018. ápr. 18. 16:39
 4/6 anonim ***** válasza:
jujujuj! ne ijesztgesd szegényt!
2018. ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmikepp ne tedd meg, ha egyszer kimondta, hogy nem erez semmit irantad. Igy meg a baratsagot is elcseszed
2018. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megfogadom:)
2018. ápr. 18. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!