Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti őszejőnétek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti őszejőnétek egy ilyen lányal?

Figyelt kérdés

Sziasztok 13 éves lány vagyok 2 hónap múlva 14.

163 cm és 65 kg vagyok van egy kis hasam. A hajam szökés barna a szemem sötét kék. A válaszokat köszönöm.



2018. ápr. 18. 17:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Gyerek vagy még, azaz nem. F/23
2018. ápr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ennyiből nem tudjuk meg, hogy valójában hogy nézel ki, nem. De az lényegtelen, hogy van-e egy kis hasad, vagy olyan vékony vagy, hogy egy kézzel körbeérem a derekad, hogyha nem vagy udvarias, kedves, aranyos... tehát nincsenek meg azok a jó tulajdonságaid, amik kellenek egy fiúnak. Most ezzel nem azt mondtam, hogy bunkó vagy, hiszen nem is ismerlek, csupán példá:D



13/f

2018. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
hat, az a kis has lehet nagyobb...
2018. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
A külsődön az múlik, hogy bejössz-e egy srácnak. Hogy össze akar-e jönni veled, az már a személyiségeden múlik, amiről semmit nem írtál.
2018. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
a 2es tuti nem 13 :D :D :D
2018. ápr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
5ös: kettes vagyok, miért ne lehetnék 13? :D
2018. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem arra gondolt 5-ös, hogy meglepően értelmesen fogalmaztál és érett gondolatmenetet vezettél le a korodhoz képest. :D
2018. ápr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Harmadik Sín válasza:
13%
Írj ha gondolod
2018. ápr. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A személyiséged jobban érdekelne.
2018. ápr. 19. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%

Bocsi, nem akarlak megbántani, de én 14 vagyok, és 160 cm. De én csak 41 kg vagyok (nem vagyok anorexiás, tök normális az alkatom). Szóval tényleg csak egy kis hasad van, vagy csak szépíteni akartál? Mert akkor nem sok értelme volt feltenni ezt a kérdést, mert arra válaszolnak, hogy akinek van egy kis hasa, azzal összejönnének-e, és ez nem ugyan az, mintha azt mondanád, hogy van rajtad 15 kg felesleg. (Tényleg nem akarlak megbántani). Amúgy meg sok fiú van, akit nem zavar ha van egy "kis hasad", és szerinted, azoknak a csajoknak sosem lesz pasijuk, akiken van egy kis felesleg? Ez hülyeség. Amúgy az "összejönnétek", nem "őszejőnétek". És 13 évesen minek teszel fel ilyen kérdéseket? Ennyire kéne egy pasi, vagy mi? Ne máár...

Amúgy tudom, hogy megbántottalak, tényleg ne hari, de ez van, bocsi.


-ÉS MOST JÖN A VÁLASZ NORMÁLIS RÉSZE-


A pasizást egyelőre hanyagold, a korodbeliekkel (azért mondom így, mert én csak 17 körüliekkel járok, de gondolom te fiatalabb fiúra gondoltál) nem érdemes összejönni. Ok, gondolom vannak kivételek, de (legalábbis hozzám) túl éretlenek, egyáltalán nincsenek velem egy szinten, és azt se felejtsük el, hogy felüket az anyja öltözteti, és nem foglalkoznak a külsejükkel. Igen, vannak kivételek, de a nagy részükre ez igaz.


Amúgy meg miért kérdezed meg ezt? Egy tök átlagos 13 éves külsejét írtad le. A hajjal és a szemmel nincs semmi baj, a kis súlyfelesleg szerintem kevés fiút zavar, de ha téged zavar, fogyj le.

2018. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!