Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a hibás? :/ (szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás? :/ (szerelmi háromszög)

Figyelt kérdés
Legjobb baratnommel ugyanabba a fiuba sikerult beleszeretni. Megbeszeltuk, hogy egyikunk sem all a masik utjaba, hogyha őt valasztja esetleg a fiu. Tudtuk, hogy nem lesz egyszeru dolog megbaratkozni azzal, ha esetleg a masikunkat akarja a srac. Namarmost nagyon ugy nez ki, hogy a fiu belém szerelmes (voltunk randin, es ujra elhívott, meg bemutatott a barátainak). A barátnőm meg hirtelen nagyon köcsög lett velem, ahogy megtudta, hogy jól alakulnak a fiúval a dolgok, gondolom emiatt... Pedig megígértük egymásnak, szeretjük annyira egymast, hogy nem fogunk emiatt rosszban lenni. Most en vagyok a hibás? Azt hittem, minden oké, en is megtenném érte, hogy félreállok. Szerintetek en vagyok a hibás? :/
2018. ápr. 18. 20:18
 1/3 anonim válasza:
100%

F*ck Fake Friends!


Az ilyen ember nem barat. Sztem maradj a fiuval es hanyfold a lanyt.. mert ebbol semmi jó nem sülhet ki. Nem tudom mióta vagytok barátok de SOHA ne helyezd előrébb azt hogy mi a jó a baratnodnek.

2018. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt hasonló, csak mi nem beszéltük meg, hogy nem állunk egymás útjába, és egyikőnk se jött be a srácnak. Ez igazából tipikusan az a helyzet, hogy a barátnőd egyszercsak azzal fog előállni (jobb híján), hogy akkor válassz: Ő vagy a srác. Ezt pedig nyilván neked kell eldönteni. Megértem a barátnődet is, de neked nyilván (mint minden embernek) a saját boldogsága az első. Ne okold magad, Te csak követed az szívedet, de gondolom megérted a barátnőd helyzetét is, képzeld csak bele magad az Ő helyébe. Egyértelmű, hogy a barátnőd csak azért ment bele az egyezségetekbe, mert nem hitte volna, hogy lehet valami közted és a fiú között, de így, hogy lett, így egyszerűbb megsértődni, mint támogatni a kapcsolatotokat, de szerintem az emberek 90%-a ezt tenné a barátnőd helyében.

Remélem megoldódik a helyzetetek! :)

2018. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én megértelek, ilyen sajnos már velem is előfordult, nem is egyszer. (Mármint, hogy ugyanaz a fiú tetszett mindkettőnknek)

Idén év elején történt, hogy a legjobb barátnőm összejött egy sráccal, aztán három nap múlva szakított vele. (később megértettem, miért) Aztán pár hónap múlva én is belezúgtam az illetőbe, pedig előtte nem nagyon bírtam, és hiába figyelmeztetett a barátnőm, mégis összejöttem vele. Viszont nekem szerencsém volt, mert igaz, hogy nem támogatott nagyon ebben a döntésben, de örült, hogy én boldog vagyok. Abban az egy hónapban,amikor együtt voltunk kicsit eltávolodtunk a barátnőmmel, de amikor szükségem volt rá a szakítás után (jó, ő ennek kifejezetten örültXD) akkor szó nélkül rohant hozzám.

Én megértem, hogy a barátnőd csalódott, de nem igazi barát, ha így viselkedik. Próbáld meg megbeszálni vele, de ha ez sem hat rá, akkor inkább felejtsd el, jobbat érdemelsz :)

2018. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!