Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan lány, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány, aki összejönne egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Sajnos rengeteg rossz tulajdonságon van. Alacsony vagyok. Ronda vagyok, nem tudok rendesen ismerkedni, mert egyszerűen nem tudok idegenekkel miről beszélni és eléggé zárkózott is vagyok. Egy idő után persze nyitott leszek és tudok rendesen beszélgetni az emberekkel és még vicces is vagyok, de ez az elején nem megy. Szerintem okosabb vagyok, mint egy átlagos ember.


19F


2018. ápr. 19. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Most őszintén, szerinted ki szeretne egy ilyen sráccal lenni? Senki.
2018. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

" Szerintem okosabb vagyok, mint egy átlagos ember. "


Ha az lennék nem itt kérdezgetnél és tudnád, hogy az ilyen karibelű fiúk nem jönnek be a lányoknak!

2018. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Lennél*****
2018. ápr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem. De komolyan, ki a fene jonne ossze egy ilyen rohadt negativ emberrel?
2018. ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
A többiek tévednek. 100% hogy vannak olyan hasonló csajok mint te.Amugy meg aki igazán szeret az úgy szeret amilyen vagy.Nálad vannak bajok:Alacsony vagy? Mennyi pontosan 130-140cm?? Annyira már csak Nem feltünő...Ronda vagy? Ki szerint? Ha saját magadat mondod le,nem vagy magaddal megelégedve akkor mindenki annak fog nézni (elhanyagolod magad)..Tegyél érte hogy jobban érezd magad a bőrödben.pl: ha kövér vagy akkor itt a jó idő kezdj futni,mozogni-sportolni...Nem tudok rendesen ismerkedni..Azért mert rondának tartod magad,ezáltal attól félsz hogy hamar elítélnek az emberek és senkinek nem fogsz kelleni..Nálad a fő probléma szerintem a motiváció hiány, a pozitívumosság és az optimizmus.Nem gondolkozol és nem cselekszel rendesen..Változtatnod kell magadon és csakis magadért.Ha van eszed akkor fogadd meg a tanácsomat.
2018. ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A kulcs az önbizalomban és a pozitivitásban van! Ha olyan a kisugárzásod, akkor sokkal több lány figyelmét fogod felkelteni. A zárkózottságot is le lehet küzdeni, nekem sikerült.

Ha gond van az arcoddal, akkor próbáld meg "feldobni a kinézetedet" egy hajviselettel vagy öltözködési stílussal. Ez lehet bármi, a lényeg hogy neked tetsszen, és ezáltal magabiztosabb legyél.

A magasságod miatt aggódni szerintem hülyeség,nem minden lánynak jönnek be a magas srácok.

2018. ápr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze, például én magam is egy zárkózott, visszahúzódó fiúra vágyom, de sajnos eddig még nem találkoztam vele. Egyébként nem hiszem, hogy annyira ronda lennél, én még olyan embert nem láttam, akire rá sem bírtam volna nézni. A magasságodon meg nyilván egyáltalán nem tudsz változtatni, de rengeteg az alacsony lány és közülük biztos akad olyan, akinek bejönnél. :)
2018. ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én vagyok a lányváltozatod :D Én is alacsony vagyok (legalábbis szerintem, az ismerőseim szerint nem, de a legtöbben magasabbak nálam) Ronda mondjuk nem vagyok, de nem hinném hogy te az lennél, és engem pl nem is zavarna. Ismerkedéssel pontosan ugyanígy vagyok, és a barátaim szerint nekem is jó a humorom. Emelett nagyon okos is vagyok, rendszeresen járok matekversenyekre, meg ilyenek. :D

De amúgy a lényeg az, hogy szerintem biztos van olyan, aki összejönne veled. :)

2018. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok negatív. Kb 165-167cm magas lehetek. Az arcom szerintem nagyon rossz és eddig mindenhonnan azt éreztem, hogy igazam van.


Hol szoktak az ilyen lányok lenni és hogy ismerhetem fel őket? :D Eddig még szerintem egy ilyen lányt sem láttam, vagy csak nem vettem észre. Bulikba nem járok mondjuk, de gondolom a hasonló lányok nagy része sem.

2018. ápr. 19. 23:32
 10/14 anonim válasza:
Ha lenne közös témánk, vagy legalább tudnánk beszélgetni, és ha nem lenne baratom akkor talán lehetne valami... nálad alacsonyabb vagyok szóval ez nem lenne gond :D kedvelem az okos srácokat ;) a kinezet nálam nem igazán érdekel, a belsőtulajdonságok jobban.
2018. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!