Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szivat mindig vele a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szivat mindig vele a barátom?

Figyelt kérdés
A barátom mindig azzal szivat,hogyha pl. tökbe rugják vagy valami :D akkor mindenki azt mondja,hogy hát ebből nem lesz gyerek és akkor én meg azt mondom,hogy hát akkor majd valaki mással.. Erre meg ő elkezdi,hogy akkor tuti,hogy a legjobb fiú barátommal aki meg az ő legjobb barátja.Mondjuk egyszer mondtam neki(a LGB),hogy imádom,de azt nem úgy gondoltam hanem csak,mint barát.A barátom meg tudja,hogy nem hagynám el vagy ilyesmi,de akkor,miért szivat ezzel folyton? Jó mondjuk tudom ez az egész egy nagy komédia kb. :D De akkor is... :D
2018. ápr. 20. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek fuss neki mégegyszer...
2018. ápr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy csak poénkodik,vagy van benne némi "féltékenység".

Semmilyen körülmények között ne mondj olyat egy pasinak, hogy egy másikat imádsz, akkor sem, ha "csak" legjobb barát (kivéve,ha pl. a tesód), mert mi nem szeretjük az ilyet.

2018. ápr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Okés :) Amúgy elég sokszor felhozza azt,hogy hogy tudunk ennyire jóban lenni,szóval azért féltékeny is,egy kicsit..
2018. ápr. 20. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan fiú -lány "Legjobb barátság",ahol legalább az egyik fél ne érezne többet. Szóval azéert, mert megjátsza a barátot, még valószínű,hogy jóval többet akarna, csak hát párkapcsolatban vagy.
2018. ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem,ő nem akar többet,biztos,hogy van fiú lány barátság,mert a miénk az. :)
2018. ápr. 20. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!