Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy kapcsolat függő vagyok?

Figyelt kérdés
A barátom nemrég szakított velem amit nagyon nehezen viseltem, hisz azért csak egy éves kapcsolatról volt szó. Azonban a napokban rádöbbentem, hogy nem attól féltem hogy őt veszítem el, hanem hogy azt a törődést. Így átgondolva az egészet már nagyon ellaposodott az egész, csak nem akartam észrevenni.

2018. ápr. 23. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy az.
2018. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szakítás mindig nehéz dolog, főleg egy bizonyos együtt töltött idő után. Nehéz elengedni a dolgokat, melyek már mindennapossá váltak, melyeket megszoktál. Melyek az életed részét képezték. A változás lehet nehéz, félelmetes, ijesztő..de mindig vezet valahová. Az emlékek, a közös dolgok visszahúznak. Az agyad és a szíved csatázni fog, lesznek nehezebb napok/hetek, de ha azokat átvészeled, utána hamar felé fogsz épülni lelkileg. Nehéz elfogadni ezt, főleg a törődést..hisz itt magát az érzést próbálod feledni. Nekem a személy már nem hiányzik, sőt mi több..egyenesen haragszom. De az érzésre a mai napig vágyom.. szeretni és szeretve lenni. Annyit tudok tanácsolni (saját tapasztalatok alapján), hogy foglald el magadat. Keress hobbit, tölts minél több időt a barátaiddal, családoddal, tégy róla hogy ne unatkozz. Persze attól még nem árt ha agyalsz dolgokon, hisz ez természetes, valahogy el kell rendezned magadban is a dolgokat.


De hogy a kérdésedre választ adjak, nem hinném hogy az vagy. Ez a szakítás velejárója. Ha kapcsolatfüggő lennél, már rohannál máshoz, szinte mindegy ki lenne melletted, csak legyen valaki és törődjön veled.

2018. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam is fenn állt ez a dolog, másfél éves kapcsolat után hozzászoktam az állandó figyelemre, és szokatlan volt az egyedüllét. Akkor én több olyan kapcsolatba mentem bele, amit megbántam, mert nem is akartam őket. Azóta valahogy hozzászoktam az egyedülléthez, és már csak olyannal jönnék össze akit szeretni is tudok.

18/F

2018. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Goodgirl12 válasza:
Szerintem valamilyen szinten társfüggő vagy. Tudod manapság rengeteg fiatalt érint ez és sajnos felnőtként ez oda fajul, hogy már kis millió pasin átmentél és még mindig nincs meg az igazi hiszen neked bárki jó csak törődést kapj. Ezért van az hogy sok egyedülálló anya neveli kis gyerekét pasi nélkül depresszióba zuhanva hiszen nem kap törődést. Na ez pretty sad
2018. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki kismillió pasin átment okkal nem kap törődést #4. :D
2018. okt. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!