Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jeleket mutatha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket mutatha egy fiú aki igazán szeret?

Figyelt kérdés
Pl. Nem hozza szóba a szexet.

2018. ápr. 23. 20:57
 1/1 Timofiev ***** válasza:
100%

Szerény véleményem szerint elég nehéz ezt meghatározni mert mindenki máshogy mutatja ki a szeretetét.

Úgy tudom vannak olyanok, hogy szeretetnyelvek amikből 5 van:

- Minőségi idő

- Érintés

- Szívesség

- Elismerő szavak

- Ajándék

Ebből nem csak egy lehet valakinek, hanem van egy fontossági sorrend, most pl. az enyém szerint rendeztem.

Szerintem aki szeret és nem ismer még eléggé akkor úgy fog viselkedni veled, ahogy vele szeretné hogy viselkedj (vagy ahogy hiszi hogy mi lenne neked jó), ha pedig igazán szeret és már jobban ismer akkor alkalmazkodik, ahhoz hogy te mit szeretnél és úgy viselkedik, hogy neked jó legyen.

Még esetleg azt is hozzátenném, hogy ezt a viselkedést kifejezetten neked szánja (értsd: mást jelent az, hogy valaki mindenkivel barátságos veled együtt és az, hogy valaki csak veled barátságos vagy csak a "kiválasztottakkal").

De persze ezt nem lehet ráhúzni minden fiúra, lehet csak azért próbál a kegyeidbe férkőzni, hogy megfektessen, sajnos ez mindig benne van a pakliban, ha tetszik ha nem.

Most az hogy szóba hozza vagy nem hozza a szexet ember és korfüggő. Egy olyan kapcsolatban, ahol már érettebbek a partnerek szerintem természetes hogy beszélnek a szexről, de az alapján, hogy fiút mondtál férfi helyett nem ez a helyzet arról nem is beszélve hogy "itt" teszed fel a kérdésed. Ha nagyon erőlteti a szextémát az gyanús, ha egyáltalán nem érdeklődik felőle az is gyanús lehet de a más értelemben (már hallottam olyat, hogy valaki még egy csókra is alig volt hajlandó nemhogy szexre, ami egy egészséges férfiember esetében nem valószínű).

(24/F) - Mintha számítana

2018. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!