Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az szakításnak számít, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szakításnak számít, ha egyszerűen csak nem beszéltek és nem találkoztok többet, de nem mondtátok ki hogy vége?

Figyelt kérdés
Remélem sikerült érthetően leírni.

2018. ápr. 23. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Eleg gyerekes es ciki mindkettotok reszerol. A kerdesre valaszolva: igen
2018. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyik se érez semmit és külön folytatjátok az szakítás. De akkor mondja már ki az egyik, hogy akkor vége.
2018. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen. velem volt ilyen, 13 voltam :DD valahogy abbahagytuk a beszélgetést, egyikünk se kereste a másikat. de lol, valamikor nemrég lassan 4 év után megtalált instagramon, elég creepy volt. :D
2018. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én annak tartom.

Pont ebbe kerültem én is az elmúlt hónapokban...

Kíváncsian várom, mikor jutok végre eszébe így több hónap után...

Mert hogy én többet már tutira nem fogok neki írni vagy őt felhívni, az egyszer fix!

2018. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ez nem házasság, hogy le kellene papírozni.
2018. ápr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#1 velem nem volt ilyen.

Köszi a válaszokat

2018. ápr. 24. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!