Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelentsen?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szimpatikus lány a sulinkban akivel összeismerkedtem és amikor meglát a folyosón mindig rámmosolyog, megölel és sokat szoktam vele beszélgetni és már terveztem neki megmondani hogy többet érzek iránta de aztán észrevettem hogy más fiúkat is ölelget sőt simogat. Nagyon kedvelem ezt a lányt de nemtudom, hogy ezek után emondjam e neki vagy mit tegyek. 😕 17/F

2018. ápr. 25. 20:05
 1/2 Csicuki ***** válasza:
100%

Tudod ezt neked kell eldöntened.

De ha meg se próbálod akkor esélyt sem adsz magadnak.

2018. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válaszolóval. Mondd meg neki nem veszítesz semmit ha kiröhög vagy elutasít. Szerintem egy próbát megér. Menj oda hozzá. 😉
2018. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!