Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány azt mondja messélj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja messéljek magamrol akkor azt lehet hogy hogy pl nem dohányzom nem iszom nem kávézok nem energiatalozok meg ilyenek? Ezeket lehet mondani?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 28. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem, ezt tiltja a törvény.
2018. ápr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezt nem lehet?
2018. ápr. 28. 15:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt mondasz amit akarsz, és azt gondolod hogy érdemes magadról megosztani. Nincs szabálya, és mivel minden ember más ezért neked kell kitapasztalnod hogy ki mit akarsz hallani és ő mit reagál arra amit mondtál. Ezt hívják kommunikációnak.
2018. ápr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nyugodtan mondhatod nem tiltja a törvény "még". Biztos vannak pozitív tulajdonságaid azokat is mondhatod, mellesleg, ha te nem tudsz magadról mit mondani mi mit mondjunk neked? :D
2018. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 2*Sü ***** válasza:

Bármit mesélhetsz magadról. Részben az is jellemez, hogy mi az, amit fontosnak tartasz magadról elmondani. Nagyon nem mindegy, hogy a szellemi tulajdonságaidat kezded el ilyenkor sorolni, az anyagi javaidat, vagy történeteket a múltadból.


Igen, elmondhatod azt is, hogy nem dohányzol, hogy nem kávézol, sőt hogy cukorral eszed a túrós tésztát és majonézzel a virslit, de biztos, hogy ez az, ami leginkább identifikál, ez határozza meg azt, hogy te ki vagy? Nyilván az, hogy dohányzol-e, az majd kiderül. Hogy kávézol-e annak meg a kettőtök kapcsolatában aztán végképp semmi jelentősége nincs, mert míg a cigitől cigiszagod lesz, azt, hogy kávézol-e, azt nem érzi meg a másik.


Persze ha neked valóban fontos, az egész jellemedet, gondolkodásodat meghatározó dolog, hogy te egy nemdohányzó ember vagy, akkor oké. De tudja fene, engem pl. sokkal inkább identifikál azt, hogy informatikus vagyok, hogy majd két évtizedig néptáncoltam, hogy szeretek sakkozni, túrázni, főzni, barkácsolni, hogy szeretem a sci-fit, meg a népzenén kívül a rockzenét, mintsem az, hogy iszok-e alkoholt, eszek-e húst, dohányzok-e, kávézok-e. Ezek is fontosak lehetnek két ember kapcsolata között alkalmasint – főleg ha az egyik olyan szenvedéllyel él, amitől a másik ódzkodik –, de a „mesélj magadról” esetén ezek eléggé unalmas, adatszerű körülmények csak. A mesélj magadról kérdésre inkább válaszolnék valami szórakoztatóbb, valóban engem jellemző dolgot.


Azon is elgondolkodhatsz, hogy ha te kérnéd meg a másikat, hogy meséljen magáról, akkor milyen választ várnál? Milyen válaszoktól tudnál meg a legtöbbet a másikról?

2018. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy milyen természetű
2018. ápr. 28. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez kamu a lány részéről. A nők sosem szeretik, ha valaki magát tolja előtérbe és magáról mesél. A nők azt szeretik, ha ők beszélhetnek. Amúgy ha a fenti dolgokat nem csinálod (én sem és remekül elvagyok), az sajnos a lányok szemében nem normalitás, megbízhatóság, hanem mulyaság. Ne nagyon domborítsd ki, mert akkor azt mondják rád, hogy józan bolond vagy. Inkább keress a múltadban vicces kis történeteket, még ha nem is veled esett meg. Beszélgetés során dicsérd a lányt, bókolj, hazudj neki, ezt szeretik, ezt várják. A legfontosabb, hogy ne mondj neki ellent. A nők azt szeretik hallani, amit szeretnének hallani. Vagyis ha véleménye van valamiről (bevándorlás, állatvédelem, politika, fidesz, bármi) hallgasd meg és neked is legyen ugyanaz a véleményed. Ez ugyan nem egy gerinces hozzáállás, de hamar bejutsz a bugyiba. (Egy öreg róka)
2018. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Thispain ***** válasza:
#7 Miután annyit játszottad a bólogató Jánost a lányoknak, hogy beengedtek a bugyiba, ott tudtál maradni egy éjszakánál több ideig?
2020. márc. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!