Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Miért nem keres?

Volt egy fiú aki kétszer is rámírt, nagyon jól elbeszélgettünk.. folyton kérdezősködött rólam,szóval nagyon cuki volt,tetszek is neki. De most már 3napja,hogy nem keres. Engem tökre megfogott,de nem akarok én ráírni.. Várjam meg míg ő ír? Vagy mi lehet a baja?

2018. ápr. 29. 12:38  Privát üzenet  

A válaszok
Szerinted, ha te nem írsz rá, akkor miből tudhatná, hogy érdekled őt? ;) Hagyni fog, mert azt hiszi, hogy nem jön be neked...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. ápr. 29. 12:55 Privát üzenet
Írj rá, és kérdezzz rá... Nem csak ő írhat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. ápr. 29. 12:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Elég népszerű szóval minden csajt megkaphat,mert jól néz ki és én nem akarok beállni sorba.. Hmm.. nem tudom mit csináljak.

# 3/5Időpont 2018. ápr. 29. 13:13 Privát üzenet
Ha már kétszer is rád írt teljesen jogosan várhatja azt, hogy te is keresd. Ez így egyoldalú, azt hiheti nem kedveled, hiába meg nem ír. Ne játszd az illem-jégkirálynőt...

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. ápr. 29. 15:50 Privát üzenet

Nálam én vagyok a fiú és mindig én írok a lánynak. :D Volt olyan, hogy 3-4 napig nem írtam, nem írt, aztán ráírtam, közbe megkérdeztem, hogy valami gond van-e. Igazából írjál rá, mert én se nagyon tudom, hogy most valami gond velem van, vagy csak úgy van mint te. :D

15f - Ha számítana

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. ápr. 29. 22:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megismertem egy lányt már dumálunk 5napja de nem tudom, hogy ő barátot keres vagy párkapcsolatot. Szerintetek hogy kerdezzek rá?
Miért csak akkor keres ha én már nem "szaladok" utána?
Miert van az, hogy egy fiu keres, de elkezd bunkozni neha?
Miert van az hogy mar nem keres? Van egy vegzos fiu a sulimba akire rairtam 2 hete es onnantol kezdve mindig o irt es jott oda suliba o koszont 1 hete meg mar nem is keres sehol...
Van egy fiú és hat szeretem de 1 napja nem keres. Mit tegyek?
Mit tennétek ilyen helyzetben? Egy sráccal összevesztünk két napja és azóta nem keres

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!