Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13-14 éves kislányok mért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-14 éves kislányok mért "másznak" rá huszonéves pasikra vagyis inkább majdnem 30 éves férfiakra?

Figyelt kérdés

Oké hogy a média egyes hírességeket magasságba emel, (pl egy Vastag Csaba; Brad Pitt, Robert Pattinson...stb) es ez a "mèdia ideál" de nem róluk hanem a korosztályról van szó.

Ennyire nincs tabu; vagy a pedofil-gerontrofil téma 2018 ban mindegy?

Esetleg èn vagyok prűd; hogy ilyenen megrökönyödöm?



2018. ápr. 29. 13:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
A nemi vágy bennük is működik! A mai fiatalok hamarabb érnek mint a szüleik idejében.
2018. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha elkezdődött a nemi érés, akkor már nem pedofília, továbbá 14 év a beleegyezési korhatár.
2018. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, rám még soha egy se mászott, pedig lehet tetszene is egy picit azért... Már csak maga, hogy van olyan vagány csaj, aki tud ennyire merész is lenni :D
2018. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Kb 2 éve tetszik egy 22 éves fiú. Mondjuk én 16 éves vagyok. Nem tudom megmagyarázni, miért pont az idősebbek, talán azért mert ők érettebbek, nem úgy mint a korombeliek. Több élettapasztalat, jobban el lehet velük beszélgetni.

Vannak olyanok, akiknek apa-komplexusuk van. Hát ez is egyfajta indok rá.

Viszont aki nekem tetszik annak a 30 éves nők jönnek be, úgyhogy...😂 nem a 16 éves kislányok...:)

Szóval ez a hajó már elúszott.


Oké, média-ideál. A kor már csak egy szám. A hírességeket szinte mindenki fiatalabbnak nézi, 30 helyett 22nek tűnik. Nem csak a külseje, hanem a csillogás, a filmben alakított szerep is hozzásegíti a tiniket ahhoz, hogy bálványozzanak valakit... szerintem legalábbis.


16/L

2018. ápr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Én elvezem hogy ram másznak
2018. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

@4 rám másznak a fiatal lányok, mondjuk nekem be is jönnek, bár ez testalkaton meg viselkedésen is múlik. :0

A korombeliek általában sík hülyék, meg még mindig nem tudják, mit akarnak.


29f

2018. ápr. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
#6 És a 14 éves a korod bélivel ellentétben már tudja?! :D Nem inkább arról van szó, hogy tudják ők, csak te azt nem akarod?
2018. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagylánynak hiszik magukat :)


Emlékszem 14-15 évesen én is azt hittem, hogy már nő vagyok...

aztán “magamba” szálltam. Sokszor még most sem érzem magam felnőttnek!


18L

2018. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
0%

Szerintem ez még nem is olyan nagy gond... A gond az, hogy sok pali ezt ki is használja, ami szerintem úgy ahogy van, szánalmas.

Komolyan, 30 évesen egy 14 évessel?

Az eszem megáll az ilyenektől...

25/F

2018. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl tetszene, sőt nagyon tetszenek a mai nőies fiatal lányok, 15-17 évesek, egy haspóló és egy rövidnaci és végem :D


22/f

2018. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!