Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek vonzó egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek vonzó egy orosz néptáncos fiú?

Figyelt kérdés
4 éve orosz néptáncos vagyok és nem tudom, hogy ez pozitívum-e vagy sem. Szerintetek?

2018. ápr. 29. 19:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez önmagában nem döntő tényező, de nálam biztos nem lenne hátrány, hogy sportol valamit, pláne a fiúknál ritkaságszámba menő táncot:) az orosz néptánc meg nem piskóta, gratulálok

18/L

2018. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Én tisztelem a néptáncot, de igazábol semmi pluszt nem jelent nekem, annyira nem nagy szám.
2018. ápr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Egyszer majd megmutatom :D
2018. ápr. 30. 16:42
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ennyi jön le belőle:

4 éve...vagyis kitartó

orosz néptáncol...tehát mer kicsit más lenni, valami szokatlant csinálni

2018. máj. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha tudnád mennyire negatív vissza jelzéseket kapok emiatt. Azt mondják, hogy csak nyomorékok táncolnak ilyet és értelmetlen az egész, mert csajozni ezzel nem lehet. (nem ezzel a céllal csinálom, de nem jönne rosszul :D)
2018. máj. 3. 19:47
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyomorékok? :D

Megnézem, hogy az ilyen kis haverokkal tesiórán focizgató fiúk meg a naaaagy gyúrósok mikor tudnának akár csak egy egyszerűbb koreográfiát is eltáncolni. Egyébként meg aki igazi sportember, az nem szólja le a másikat, hiszen tudja, hogy milyen komoly munka áll a jó teljesítmény mögött, legyen szó bármilyen sportról.

2018. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem sport ember mondta nekem, hanem kocka-gamer. Szószerint azt mondta, hogy "olyanok mint a nyomorékok a neveltetésük miatt." Egy sportember meg csak ennyit fűzötthozzá: "Ezzel nem fogsz becsajozni"

Meg melegnek titulálta az angol spárgám meg a többi másikat is, mert " csak a melegek tudnak spárgába lemenni."

2018. máj. 3. 23:28
 8/15 anonim válasza:
nemis tudtam hogy a melegek tudnak spárgázni de mindegy fiú vagyok és szerintem az hogy orosz néptáncos vagy az nem tetszik a lányoknak főleg hogyha tini lány+ szerintem a néptáncot is utálják a tini lányok és ebbe nem vagyok teljesen bisztos csak szerintem így van
2018. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
Engem nem igazán erdekel, örülök, hogy van valami elfoglaltság, amit szeret valaki, es ennyi. Nem határozza meg a kapcsolatunkat. (Na jó, azért az más helyzet, ha embereket öldös, mert az szórakoztatja, de gondolom érted :D)
2018. máj. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tini lány vagyok, sok tini lányt ismerek és egyikünk sem utálja a néptáncot, aki maga is szeret táncolni, az meg kifejezetten szereti, örül, hogy végre egy srác, aki rendesen tud mozogni:) persze van, akit nem izgat a dolog, de én még nem láttam olyan csajt, aki kifejezetten utálta volna
2018. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!