Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember, aki elhiszi,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember, aki elhiszi, hogy külsőleg elég annyi, hogy ápolt legyen ahhoz, hogy tetszen a lányoknak?

Figyelt kérdés
2018. máj. 2. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem!a legfontosabbak a belso tulajdonsagok.
2018. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze, de rendelkezhet valaki a legjobb belső tulajdonságokkal, akkor sem fog senkinek kelleni, ha ronda...
2018. máj. 2. 19:42
 3/11 anonim válasza:
56%

Természetesen akkor válik egy ember szimpatikussá, akkor vágysz rá jobban közelebbről megismerni, ha valamilyen vonzalom van köztetek.

És mivel nem ismered ez csakúgyan a kémia az.

Esetleg a viselkedés teszi vonzóvá.

De sokat, igazán sokat segít a külső abban,hogy valaki leszólitson, vagy leszólitsd.

Úgy indul a szerelem, hogy a másik szimpatikus.

És ez a szimpátia csak a külső alapján jöhet elő, mert csak ezek után tudod megismerni...

Ha ő is nyitott az ismerkedésre.

2018. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, aki nem néz ki rosszul, az elhiszi, vagyis inkább tudja, miért ne tenné? :D
2018. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem elég,legalábbis nekem. Legalább az arca tetszeniek kell:)
2018. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 De La Cruse ***** válasza:

Az ápoltság nagyon fontos.

Egy első benyomáshoz elengedhetetlen, hogy ha valakinek megtetszel akkor az ápoltságod és az illatod is megfelelő legyen.

A lányokat nem nagyon értik a férfiak. De százból legalább negyven lánynak bejössz.

A ha ápolatlan és koszos vagy akkor arra vigyázz, hogy legyen alattad egy cross motor is mert az még le is nyűgözi őket.

Amúgy a belső tulajdonságaid csak részben tükröződnek a megjelenéseden ami ha hiszed ha nem lehet akár taszító is.

De várd meg, hogy melyik lány fogad el olyannak amilyen vagy és barátkozik veled a hülyeségeid ellenére. Figyeld a környezetedben, hogy ki játssza az undorodóssat és azokat koptasd le gyorsan!

Nem kell mindenkinek tetszened.

Akik viszont szeretnek és elfogadnak azokkal leszel boldog!

2018. máj. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De hiába ápolt valaki, ha nem néz ki jól... És én még nem vettem észre, hogy 100 lányból legalább 40nek tetszek. Inkább 1000ből 0nak.
2018. máj. 6. 11:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Helló!


Megfordítom:

Van-e olyan nő, aki elhiszi, hogy külsőleg elég annyi, hogy ápolt legyen ahhoz, hogy tetsszen a Férfiaknak?!

Üdv.

2018. máj. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
8/8 Érdeklődőm, miért kell a férfiakat nagy kezdőbetűvel írni. Ők a teremtés koronái?
2018. máj. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Találkoztam pár ilyennel aki elhitte ezt magáról de már az az egyszerű arrogáns nézése visszataszított tőle. Az én barátom se volt egy "magazin modell" (pattanásos és mitesszeres arca volt) De ez nem érdekelt amikor elhívott randira. Lassan egy éve együtt vagyunk és azóta hogy nekiestem a mitesszerei csipkedésének inkább magának csinálja :'DDD
2018. szept. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!