Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan feledjem el végleg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan feledjem el végleg?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok, és van egy lány legjobb barátom. Szerelmes lettem belé, úgy ahogy előtte még senki másba. Elmondtam neki a dolgot, és megígérte, hogy megoldjuk. Ennek három hete, azóta nagyon ingadozik a hangulata (bár ez előtte is így volt), egyszer nagyon aranyos velem, máskor meg elküld. Ma is próbáltam vele megbeszélni a hétvégét, mert úgy volt hogy együtt leszünk. Azt mondta, hogy nem megy el más fiúkkal sehova. Erre kérdeztem, hogy akkor a többi fiú barátjával miért. Erre a válasz ,,mert nekik nem jövök be"(ja csak meg akarnak baszni, és volt aki hangosan kimondta előtte). Én meg az vagyok, aki soha meg nem bántotta. Na mindegy, úgy gondolom már elég volt, mondtam neki, hogy felejtsük el egymást és soha ne keressen, ne beszéljünk többet. De nekem ez nehéz, mert az utóbbi időkbe vele voltam a legboldogabb, ő volt a legjobb barátom, és fáj elveszteni. Mit tegyek, hogy kibírjam?

2018. máj. 2. 19:48
 1/1 anonim válasza:
Szerintem adj egy kicsi időt neki, mert elég váratlanul érte ez a dolog őt. És a lányok fel kell dolgozzák ezt. Mert egy fiú barát nem olyan mint egy pasi. Egy baráttal meg lehet beszélni mindent, még azt is hogy hogy kezdeményezzen a kiszemeltjével meg majdnem mindent. Sokat jelent lányoknak a fiù barátság, sokszor jobb mint egy lány barát. Próbálj meg időt adni neki
2018. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!