Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj mindenkinek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj mindenkinek, hogy önmagam vagyok?

Figyelt kérdés

Konkrétan,fiúk és lányok is lehurrognak azért aki vagyok,nem vagyok bunkó se buta.Csak mindig azt vágják fejemhez "annyira idegesítő már ,hogy mindig ilyen gyerekesen érzékeny meg kedves vagy".Nem értem miért baj ha kedves vagyok és mosolygós,azt sem,hogy miért lennék érzékeny mert nem sírom el magam mindenen meg semmi ilyesmi,csak max filmeken vagy ha tényleg nagyon megbántottak de akkor is csak magamba.Vagy arra értik,hogy szeretem az aranyos dolgokat?

Bezzeg mikor egész nap fapofát vágtam és bunkóskodtam meg azt kaptam,hogy "mi van veled miért vagy ilyen bunkó?" Én már nem tudom mit csináljak.Kedves vagyok mert ilyen a természetem,mosolygok mert boldog vagyok,segítek mert segíteni jó.DE akkor még is miért én vagyok a sz*r?Szeretem azokat amiket szeretek én se szólok bele ki mit szeressen akkor ők miért?Már alig van pár barátom mert a többi nem bírta azt,hogy "túl érzékeny" vagyok a többi aki maradt meg azt mondja,hogy jó vagyok így és nem vagyok érzékeny csak amikor kell.

Szerintetek mért mondják?

16/L



2018. máj. 5. 09:39
 1/7 anonim válasza:
Ne érdekeljen mások véleménye ha ilyen vagy akkor senki miatt ne változz meg szerintem jó ha valaki mindig kedves és vidám olyanokkal barátkozz akik így szeretnek a többi meg le van szarva
2018. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ehhez hozzá kell szokni. Nem mindenkinek tetszhet a személyiséged, nemde? Légy önmagad, aki meg szeretni fog, tudni fogod, hogy teljességben téged szeret. Ez pedig az egyik legjobb dolog a világon.
2018. máj. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hiába mondják azt nagyon sokan, hogy mennyire szeretik, ha valaki őszinte, meg "légy önmagad", nem gondolják komolyan. Azt szeretnék, ha viszonyulnál hozzájuk.

Megváltozni nem kell senki kedvéért. Én is azokkal barátkozom, akik elfogadnak olyannak, amilyen vagyok, és én is elfogadom őket :)

18f

2018. máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tényleg egész nap mosolyogsz és kedves vagy?? *-*

az ilyen lányokat szeretem :)

2018. máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De emiatt a fiúk is kerülnek,hogy mindig boldog vagyok és el tudok olvadni a kutyáktól,macskáktól,állatoktól.Nem gügyögök nekik vagy hasonló csak egyszerűen imádom őket és ez zavarja azokat akik nem és épp vele van találkozóm vagy randim.Vagy ha valami baja van a kiszemeltnek akivel épp alakul valami egyszerűen megkérdezem "mi baj van?Tudok segíteni?" és konkrétan elküld melegebb éghajlatra,hogy mekkora álszent p*csa vagyok.Pedig csak segíteni akartam,nem erőltetek senkire semmit amit nem akar,de még is.Meg azt mondják a fiúk "túl kedves vagy hozzám nem illünk össze" vagy "Nem bírom az ennyire aranyos lányokat,nekem sokkal szeszélyesebb kell".Nincsenek nagy elvárásaim külső felőlem lehet magas,alacsony,vékony,duci stb. Csak legyen ápolt és a belső fontosabb. Túl sokat kérek?Azt hiszem:/ Nem tudom,mit tegyek,hogy ne mindig ezeket kapjam.
2018. máj. 5. 11:41
 6/7 anonim ***** válasza:

" Nem tudom,mit tegyek,hogy ne mindig ezeket kapjam."

Semmit. Nekik másak az igényeik. Nem veled van a hiba. ÉS velük sincs.

Én igazából értékelnék egy ilyen lányt.....:)

2018. máj. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy féltékenyek mert nem tudnak mosolyogni és 0 érzékenység sincs bennük!
2018. máj. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!