Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egy szép...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy szép lányt látok az utcán? Hogy próbáljak ismerkedni vele?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon béna vagyok ebben.


19F


2018. máj. 6. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem valahogy az utcán ismerkedős fiúk soha nem jöttek be. Szerintem ilyesztő. Általában havernak haverjai közül ismerkedtem és ott szólítottak le engem is. Róla legalább van némi háttér, lehet ezért is ilyedtem meg mikor valaki az utcán vagy munkahelyen próbálkozott. ( eladó voltam )

De ha ragaszkodsz ehhez, akkor valami bók biztos és valami vicces szöveget is benyomnék.

2018. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
lehetőleg sehogy, erre már nagyon kevés nő vevő
2018. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor ne ismerkedjek sehogy?
2018. máj. 6. 21:41
 4/11 anonim ***** válasza:
de, csak ezt a random leszolítást szerintem hanyagold
2018. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak? Nem nagyon ismerekbolyan lányt, akinél próbálkizhatnék.
2018. máj. 6. 21:49
 6/11 anonim ***** válasza:
társkereső 🤷🏻‍♀️
2018. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezért kéne haverokkal eljárkálni hétvégente bulizni, kocsmákba, valahova ahol közvetlenebb kapcsolatot tudsz teremteni bárkivel. Haver is hívjon haverokat meg csajokat és máris bővül a társaság, új ismerősök, új csajok a képben.
2018. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Társkeresőn semmi sikerem nem volt eddig. Az alkoholt meg nem nagyon szeretem, így nem nagyon járok bulizni/kocsmákba.
2018. máj. 6. 22:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem szükséges inni, van csocso, darts, jo hangulat.
2018. máj. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kevésbé nekem valóak az ilyen dolgok.
2018. máj. 7. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!