Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálják, ha egy csomó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálják, ha egy csomó srác, akivel jóba vagyok csak haverként kezel? 15l

Figyelt kérdés

Komolyan. Normálisan semelyik nem kiváncsi rám, mint barát sem.

Régebben tetszett az egyik srác, de ő konkrétan fiúként kezel engem...

Pedig nem vagyok fiús, csak fura a humorom.


Mit csináljak ezzel a szituációval?


2018. máj. 8. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel majd jön valaki aki nem fog fiúnak titulálni
2018. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Esküszöm, így 30 évesen (kb. 15-16 év tapasztalattal) úgy elbeszélgetnék a korod-beli lányokkal.

Mit erőlteted egyáltalán? Azt hiszed, már nincs időd? Még a méhed sem érett meg, de te pasizni akarsz... Ráérsz... Tanulj, hogy legalább ne egy idióta váljék belőled.

2018. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kicsit egyetertek a kettessel, csak eleg morcin fogalmazta meg.:D


Egyebkent en azt tudom feltetelezni, hogy jo a szemelyiseged, ezert haverkodnak veledc de nem jossz be nekik.

Vaagy csak trnyleg eleg fius vagy es nem veszed eszre

2018. máj. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!