Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek még mennyi ideig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még mennyi ideig érdemes várnom, hogy észrevegyen a fiú?

Figyelt kérdés

3 hete tetszik a fiu, ebbol 2 heten vegig nezett engem, de az utobbi 1 hetben felem se nezett, csak egyszer. Gondolom akkor mégsem tetszel neki, csak valamiért nézett, de nem tudom, annyira azt hittem, hogy minden klappol. Szerintetek meg mennyi ideig érdemes arra várnom, hogy észrevegyen? Érdemes egyáltalán? Annyi pofára esés van mögöttem, azért vagyok ilyen bizonytalan.

Köszi a válaszokat


2018. máj. 12. 17:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Tetszek*
2018. máj. 12. 17:52
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Már észre vett,nem?

Egy idegentől ne várj (el) semmit. Lehet szépnek tart,de nem akar semmit. Épp ezért ne feszülj rá a dologra.

2018. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
93%
Ha neked is tetszik tegyél érte. Lehet bizonytalan, ő is fél a csalódástól. Nincs kőbe vésve, hogy neki kell kezdeményezni. :) Legrosszabb esetben nem jössz be neki. De legalább tudod és valahogy továbblépsz rajta és nem bizonytalanságban, reménykedve töltöd a napjaidat
2018. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem,ne biztassuk pasizasra,nincs taszítóbb egy olyan lánynál.
2018. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Menj oda hozzá és mond meg neki,hogy nagyon tetszesz aztán csókolózattok és szeretkezzetek sokat
2018. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!