Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a fiúnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a fiúnak, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Meg sosem beszeltunk, egy evfolyamba jarunk.


Nagyon felek, hogy ha elmondom, par napon belul a baratain keresztul az egesz evfolyam megtudja... Es akkor rajtam rohogne mindenki, az fix. Lehet mondani, hogy “mit erdekel masok velemenye?”. De bármelyik ember szamara nagyon rossz érzés lenne, hogy az egész evfolyam tudna a viszonzatlan érzéseiről, es meg csesztetnék is miatta... Merthogy ilyenek nálunk az emberek.


Hogyan mondjam el a fiúnak? Lehetnek rossz következményei, ha menet mond?


2018. máj. 15. 10:21
 1/1 Timofiev ***** válasza:
Szerintem az lenne legrosszabb lehetőség, ha csak úgy odamennél hozzá és szemtől szemben megmondanád neki hogy, "Szia! Nekem nagyon tetszel.". Én a helyedben eleinte, mondjuk köszönnék neki, mikor összefuttok, aztán esetleg ha egyedül látod leszólítod, megkérdezed hogy van stb.. Ha te is tetszel neki akkor ezután már ő fog kezdeményezni, ha meg nem akkor esetleg utalhatsz, rá hogy tetszik neked, mondjuk úgy hogy azt mondod neki hogy "Szimpatikus neked." Ha nem kapsz napokon-heteken belül ezekre pozitív visszajelzést akkor ne erőltesd, senki nem szereti sem a nyomulós pasikat sem a nyomulós csajokat. 24/F
2018. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!