Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kerül engem a srác, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerül engem a srác, ha igent mondott a keringőre?

Figyelt kérdés
Az osztályunkban túl kevés fiú van ezért kisebb évfolyamból kértem fel egy srácot,(csak látásból ismerem, ez előtt még nem beszéltünk) igent is mondott de azóta csak egyszer beszéltünk, de olyan mintha kerülne engem, vagy esetleg félne tőlem, ha mégis találkozunk a folyosón nem köszön, elfordul és még csak rám sem néz lehetőséget adva hogy én köszönjek.Mintha csak egy idegen lennék, átnéz rajtam. Mit tegyek? Nem akarom hogy a próbákig ez így menjen, meg akarom ismerni. Nem értem miért viselkedik így pedig igent mondott...

2018. máj. 16. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy zavarban van 😀
2018. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy tetszel neki.irj neki fb-n
2018. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon zavarba van szerintem. Próbálj te megszólítani elváláskor pedig mond azt neki ha van kedved írj rám facen
2018. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy nem akarja , hogy többet láss bele.

Ez csak egy tánc a számára

aztán mindennek vége.

Folytatódik tovább az élet, mintha mi sem történt volna köztetek ; nem akarja, hogy kötődj hozzá lelkileg, mert nem szerelmes beléd/ cikinek tartja, hogy az osztálytársai most azt gondolhatják, hogy "Júj, elvállalta a tinci-táncizást egy lánnyal." Lehet, hogy talán nem is tartják a táncit férfias dolognak, és kiközösítenék, ha veled látnák, vagy csak eleve kiközösítenék, ha veled látnák, és ettől fél; vagy valami mástól is tarthat akár; amiről meg elképzeslésem sincs, mi lehet még.

2018. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az osztályából még két másik srác is táncol és velük elég jóba van. Távolról viszont szokott nézni...
2018. máj. 17. 16:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Zavarban van, kérdés miért. Tippek:

1. Tetszel neki, viszont mivel idősebb vagy, ezt igyekszik ezt nem kimutatni, és próbál inkább elkerülni, hogy ne legyen probléma. Erre nem tudok tanácsot adni.

2. Azt hiszi, ő tetszik neked, a folyomány mint előbb. Itt segít, ha hangsúlyozottan "haverként" viselkedsz vele.

3. Valamiért ciki lett a tánc és már szégyelli, hogy igent mondott. Pl. tetszik neki egy másik lány, és ront az esélyein, ha a lány megláthat téged vele; vagy pl. valaki, neki fontos ember fikázza a táncot.

4. Valaki, neki fontos embernek/embereknek veled/veletek, mint párral van baja, és emiatt próbál kerülni. Itt nem kell komoly dologra gondolni, elég, ha valakinek a korod vagy a magasságod nem tetszik.

5....


De ez mind fantázia, legegyszerűbb, ha egyszer sikerül négyszemközt beszélned vele, akkor rákérdezel, hogy most mi a baja veled.

2018. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!