Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell egy távkapcsolatna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy távkapcsolatnak véget vetni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ilyen helyzetben, csak érdekel, hogy ha a nagy távolság miatt nincs mód személyes találkozásra, akkor hogyan kell szakítani?

Írásban, telefonon, videochaten?

Tudom, nincs rá szabály, de hogy "illik"?



2018. máj. 16. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem úgy "illik", de én üzenetben szakítottam. és egyébként ezek közül a telefonra szavaznék
2018. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Küldj neki postagalambot

Az úgy személyes

2018. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szevasz... és ennyi
2018. máj. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Semmit, megfogod és letiltod.
2018. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem írsz neki többé, szia és ennyi, jobb nem túl dramatizálni
2018. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szakítás így is, úgy is fáj. Lényegtelen hogy neten, smsben, telefonon vagy személyesen történik.
2018. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Hiszek nektek, de valahol mégis furcsa... Együtt jársz valakivel pl 3 évig, aztán úgy alakul, hogy távkapcsolat lesz a dologból. Ténylrg el lehet intézni egy sms-sel vagy letiltással?

2018. máj. 18. 17:36
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen el lehet intézni egy letiltással. Könyörgöm, mit kell ezt túl dramatizálni? Ez egy internetes hülyeség, hogy egymásnak írkálják hogy szeretlek stb. Annak a száját verném be, aki ezt a távkapcsolatos mizériát behozta ebbe az országba. Mi értelme van? Az hogy azt írják egymásnak hogy szeretlek stb? Ezt annélkül is írhatnám. Szóval tényleg nem értem mi értelme van. Mert szerintem rohadtul gáz. Lehet lepontozni lesz_rom.
2018. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak üzenném:


Szerintem nincs értelme a távkapcsolatnak. Én is megjártam már 1x elég szépen vele. Mondjuk fiatalabb is voltam.(14-15 éves) Megszeretsz egy lányt vagy fiút az tényleg nagyon jó érzés, de az hogy nem lehetsz vele sűrűn, mert messze lakik. Az kevésbé. Az elején még azt mondod,hogy legyőzitek a távolságot és ez nem lesz baj, majd ti megváltjátok a világot. De kb. 85%-ban biztos, hogy nem így lesz. Én pont egy gusztustalan és gyáva csávót fogtam ki, mert eléggé csúnyán szakított velem majdnem 2 év után.(hó naponta találkoztunk 1x) Egy nyári hétfőn találkoztunk és minden rendben volt. Aztán Kedden felhívtam és azt mondta vége, mert most eltol magától mindenkit. (Aztán kiderült,hogy másik csaj volt a dologban akivel 2 hetet volt együtt távkapcsolatban. Persze ezt sem tőle tudtam meg, mert egy gyáva kisfiú.) Megbántam igazából, hogy megismertem már azt is. De fiatal voltam. Azóta én nem hiszek ilyenben és soha nem megyek bele ilyenbe még 1x.

2018. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mennyi bunkó ember van itt. Én tavkapcsolatban élek három éve, én is néha bánom, hogy belementem, mert sokszor nagyon nehéz, de szeretem, és ez kárpótol. Ha szerencsénk van, akkor tudunk közös jövőt tervezni, ha viszont mégsem akkor jön a kérdésben felmerult szakítás. Most képzeld el, hogy több éve együtt vagy valakivel és egyik napról a másikra letilt... Ugye neked sem esne jól? Szóval én úgy gondolom, hogy minimum annyit megérdemel a párod, hogy felhivd és elmondd, hogy miért nem működik már a kapcsolatotok, akkor is ha már régóta együtt vagytok és akkor is ha még csak épphogy osszejottetek.
2018. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!