Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és "várom az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok és "várom az érettebb tini" koromat. Bővebb lent!?

Figyelt kérdés
Várom az első csókom, de gondolom úgy általában 15-16 évesen szokott megtörténni...Nagyon szívesen fogadok technikákat, sztorikat, tapasztalatokat stb. :) Vagy akár első fiú, pasizási technikák, tippek ilyesmi :) És még véleményt, mert 50 kg vagyok, és hogy fogyjak vagy ne (persze nem "úgy" értem, hanem több sport, diétásabb ételek stb.) Mindenki azt mondja hogy tökéletes így de 1-2 volt hogy "céloztak" pár dologra...Köszönöm mindenkinek az ÉRTELMES válaszokat!! (agyhalottak kíméljenek :) )

2018. máj. 16. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
95%

Szia, először is. Ne fogyózz, étkezz egészségesen, ha neked könnyen megy, de ezt is csak magad miatt. Sportolj valami izgalmasat, amit igazán szeretsz, HA te akarod. 13 évesen én nagyon fogyni akartam, nem sikerült, de úgy vélem ez nem baj. Semmi tudás nem volt mögötte, szóval lehet el is rontottam volna.

15 éves vagyok (lassan 16><), de valahogy nekem még nem jött meg a kedvem a kapcsolatosdihoz...:'DD

Meg elrettent a gondolat, hogy mi van, ha csak 'azt' akarják, stb. Én nem vagyok ehhez elég érett. Persze gondolkodtam már rajta, hogy milyen lenne az első csókom, stb. 12 évesen voltam nagyon ráállva azt hiszem. Azóta...nyehh XDD

Lett volna lehetőségem kapcsolatra, de ahogy fent is írtam, nem akartam.:P (Aztán az egyiknek rá 1 hónappal lett is barátnője, hmm)


Most írok osztálytársaimról, állítólag ők a "normális" 16évesek mostanában. Ketten vannak lányok, mind kettőnek már több kapcsolata is volt. na most ez a becserkészési hadművelet úgy nézett ki, hogy ráírt a fiúra, aki tetszett neki(előtte látásból is csak egyoldalúan ismerték egymást), aztán a fiú jól fogadta éééés össze is jöttek. A másik után hónapokig tepert egy srác, aztán nagy nehezen összejött vele, jól megvannak. Ééés még egy barátnőm.:DD Neki sok barátja volt, most van a leghosszabb kapcsolata, már lassan egy éve együtt vannak. Őt is leszólította a fiú valami sablonszöveggel, aztán, hát működött a kémia...xdd

Tehát nem kell itt valami világmegváltóra gondolni, bár így visszaolvasva kissé kiábrándító...:')


Na most a miniregény után. Nem kell elsietned, én azt mondom. Körülöttem mindenki kapcsolatban van, de én elvagyok itthon mémeket, youtube videókat nézegetve. Majd lesz valami, szerintem erőltetni nem kell semmit. Viszont ha lesz is barátod, az sem lehet rossz. Sokan írják, hogy jajj 13 évesen még hova. De ha van olyan aki tényleg tetszik, akkor miért ne?:)

(Persze csak egészséges kereteken belül)


Ééééééééés VÉGE---':3 >< :'D

2018. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia :D

Előszöris 50 kg vagy nehogy elkezdj fogyni, mert a végén akkor ér hozzád a gatyád, ha neked fújja a szél :DDD

Én is sokat várakoztam (persze fiú vagyok) sokáig, mert egyszerűen kicsit visszahúzódó stílusom van, viszont aki ismer azzal nagyon jóban vagyok. Inkább megválogattam jobban a barátaim és mindig a nagyobb "csoportokat" kritizáltam ezért sem szerettek. Tudod amik kialakulnak és hú de menők. Aztán volt egy lány aki évfolyamtársam volt, valamiért elkezdtünk beszélni, de nagyon sokat és már nem is emlékszem, hogy miről. Kb. így alakult ki az első kapcslatom 15 éves koromban és azóta sem volt senki más :(

Mindenki egy élettársat szeretne, de nem mindig jön össze. Lányként nehezebb, hiszen neked kell visszautasítanod/ vigyáznod kell, hogy ne verjen át. Ez a legfontosabb. Ja és a csók az a legjobb dolog, de ha megölelhettem barátnőmet hosszan, az mindent megért. :3

17/f

2018. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!