Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a legjobb barátnőmnek hogy a kiszemeltjének más tetszik?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőmnek már egy éve tetszik ez a fiú de semmit se tesz érte. Ma láttam hogy a fiú egy másik lánnyal csókolózik. Elmondjam e neki vagy ne.

Tudni kell hogy neki a fiú számítja a világot és mikor barátnője volt vágta magád de jobb ha tőlem tudja meg mintha mástól. Elmondjam neki vagy inkább hallgassak?



2018. máj. 17. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Hülye vagy? Meg fogja ölni magát.. te csak ne keverd a szart
2018. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Jesszusom, hány évesek vagytok, 8? Ehhez azért ritka hülyének kell lenni, hogy valaki azért vagdossa magát, mert a szomszéd Jóska gyereknek akit éppen kiszemelt, van csaja... te meg komolyan is veszed ezt a hisztériát, hát neked se lehet sokkal több eszed.

Szerintem üljetek le beszélgetni kicsit a szüleitekkel, aztán egy pszichológussal, mert nagyon nagy baj van a fejetekben. Pasik után sírás helyett meg töltsetek több időt az iskolában odafigyeléssel és tanulással, nagyon rátok fér...

2018. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
89%
Nem tudom én sem, hogy hány évesek vagytok, de szellemileg nem lehettek valami idősök. A barátnődnek meg gratulálni tudok, amiért egy kissrác miatt vagdossa az ereit.
2018. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziaa! Ez egy nehéz helyzet nekem 1 ève ugyan ez volt a barátnőmmel.Nagyon bejött neki a fiu regen nagyon joba voltak de aztan nem beszeltek.Nekem is baratnom vagdost magat. De aztan elmult. Kozbe a fiunak mindig mas baratnoje volt. En addig nem szoltam amig nem voltam biztos benne pl nem tettek ki nyilvanosan aztan ha pl kirakott egy kozos kepet a lannyal akkor megutattam neki mellette voltam es provaltam rola lebeszelni. Aztan a fiu elballagot es azota nyugi van. Addig ne mondj a baratnodnek semmit.amig nincs kint kozos kepuk vagy valami. Sok sikert!
2018. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!