Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ritka az ilyen eset?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ritka az ilyen eset?

Figyelt kérdés

Igabazol sokan szélsőséges esetnek tartják,hogy 19 évesen még soha nem volt baratnom.


Viszont az ismerősi körömben több ilyen srácot ismerek,mint olyat akinek volt/van.



2018. máj. 18. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Én nagyon sok ilyen embert ismerek, főleg amióta egyetemre járok, annyi ilyen emberrel találkoztam, akinek még nem volt komoly kapcsolata 20-21 évesen se. De nincs ezzel baj szerintem :D szerintem ugyanott tart az az ember aki 2 év után szakít valakivel. És 20 éves korára nincs senkije. Az a 2 év meg kb időpazarlás volt...
2018. máj. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Talán többen vannak de nem ritka ez sem.

Gondolom még nem találtad meg az igazit ez nem baj . Én is így vagyok.

2018. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem annyira ritka, mint ahogy az a köztudatban él.
2018. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok, és nekem se volt komoly kapcsolatom, pedig szerettem volna, viszont nem így alakult. De nem bánom, majd annak is eljön az ideje. :D Szerintem annyira nem ritka ez az eset. Sok mindennek alá tudják rendelni az emberek a kapcsolatukat, szóval nem is könnyű így hosszú távon fenntartani.
2018. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat is aki 30+ és nem volt csaja. Oszt mi..
2018. máj. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pár hónap múlva leszek 18 éves, de már rajtam is megrökönyödnek, ha megtudják, hogy még soha nem volt barátom. :D
2018. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!