Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok és Lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok és Lányok?

Figyelt kérdés
Titeket mi bátorit hogy mondjuk odamentek idegen csajokhoz vagy srácokhoz beszélgetni vagy ismerkedni? 19F ' szeretnék én is így csinálni félek odamenni a lányokhoz

2018. máj. 19. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem semmi nem bátorít, mindig f@sok, mint a fene, de tisztában vagyok azzal, hogy ha nem kezdeményezek, nem lesz a dologból semmi, es nekem ez eleg is.
2018. máj. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jah . Értem.
2018. máj. 19. 10:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem megyek oda idegenhez. Neten ismerkedem. Eddig bejött mert már volt 5 kapcsolatom.
2018. máj. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vissza számolok a fejemben 3tól és ez alatt próbálok adni magamnak egy válastt hogy odamenjek vagy nem megéri vagy igen de az a lényeg hogy a válasz mindig igen legyen és amint kimondtam meg is indulok felé
2018. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Végig szoktam gondolni hogy valójában ezzel csak nyerhetek nincs mit veszíteni kioffol akkor ugyanott leszek mint most semmivel se lejebb és mivel személy szerint magabiztosnakk tartom magam nem érdekel ha elküld mert legközelebb emiatt még *
2018. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*még immunisabb leszek ha nemet mond szóval ha így fondolkkozol a kioffolást is elkönyvelheted győzelemnek
2018. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolj bele abba hogy csak egyszer élsz és a saját idődet húzod és tényleg ne gondolkozz csak csináld
2018. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 I noor Y ***** válasza:

Volt mikor egy ilyen rendezvényen sajat magamnak csinaltam egy challenget h minel tobb lanyhoz menjek csak ugy oda beszelgetni vagy elhivni vagy vmi

En ugy fogtam fel h mivel ez a feladat ezert mind1 h a csaj mit mond

A lenyeg az h ha odamesz akkor megcsinaltad ,akkor nyertel

Ha nem mesz oda akkor vesztettel

2018. máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!