Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha minden lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha minden lány visszautasít?

Figyelt kérdés

Már rengeteg lánynál próbálkoztam élőben és társkereső oldalakon is, de semmit nem értem el. Sokféleképpen próbálkoztam, egyik sem jött be. Még egy randit sem sikerült "szereznem". Közben persze próbáltam már több fajra frizurát is, rengeteg új ruhát és persze mindig ápolt voltam. De egyszerűen mindenki visszautasított.


F/19


2018. máj. 20. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szegenykem.
2018. máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%
Ha ronda vagy akkor úgysem lesz senkid, akármit csinálsz. Inkább kerüld a lányokat és foglalkozz mással.
2018. máj. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

:) Meg az sem lenne baj,ha ronda lennel,hidd el mindenki talal maganak part. :)Legy turelemmel.

Addig bongesszel,hogyan kell meghoditani egy csajt peldaul...

Olvass,fejlodj,erdekeljen,hogyan kell elvarazsolni a kiszemelted

2018. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress pasit ;)
2018. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!