Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van barátja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van barátja?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy lány, aki egy másik városban lakik, én soproni vagyok ő szombathelyi. Eddig snapchaten sokat beszélgettünk(de sose küldott fehérnemüs vagy hasonló képet, ha valakit érdekelne). A lány nagyon-nagyon jól néz ki, meg nagyon sportos és szép alkata van. De amúgy nagyon kedves is. Szóval snapchaten beszélünk, és általában ő szokta megkérdezni, hogy miujság, mivel én már belefáradtam, hogy én kérdezem meg, és csak 3 nap múlva kapok választ( de képeket mindíg küld, azaz akív snapchaten, meg instara is rak ki kepeket). És az lenne a kérdésem, higy lehet azért van mert van barátja? Egy győri focista srác (aki már pesten focizik) szokott kommentelni a képe alá, hogy imádlm meg stb. Meg ma kirakott egy kepet mystoryba, hogy a sracek jol allnak a bajnoksagban, es odairta, hogy buszke vagyok rad szivem. Viszon a lany meg a sracra nincs konkret “jel”, jogy egyutt lennenek. Se kozos kep, se semmi. Pedig a legjobb barataikat kulon ki is emelik instan, szoval szerintem, ha egyutt lennenek akkor lenne kint roluk kep. Tovabba engem mindig “edinek” szolit meg.( pl mizu edi meg ilyenek). Szerintetek egyitt van azzal a sraccal? Vagy nekem meg az az elkepzelesrm, hogy vele is csak igyan ugy beszelget mint velem( ismerkedik mas varosbeliekkel). 16/f a lany 16/f a masik srac kb 17 lehet.

#lány #vanebaratja
2018. máj. 20. 21:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Amit kifelejtettem, hogy ezt a 3 napig nem valaszolokot, mem csak velem csinalja, hanem egy lany baratommal, aki egyutt kosarazott vele. Tovabba nem all szandekomban, hogy osszejonnek vele mert messze lakik, pusztan kivancsisagbol erdekel, de konkretan meg nem merek rakerdezni
2018. máj. 20. 22:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb megkérdezni? Wtf neten élés
2018. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
45%

Hát figyelj...


Először is, mit számít az ha egy lánynak van barátja? :D

Ameddig le nem koptat a szokásos “bocsi de van barátom” szöveggel, addig ne érdekeljen. Én sosem kérdezem meg, mert fölösleges.


Másodszor, ha 3 napba telik mire visszaír, az nem egy jó előjel, hiába ö kérdez. Sztem egy szimpla szamár amikor éppen offline van a ló :D bár tévedhetek


Harmadszor, ha hiszed ha nem, a szép lányoknak a legnehezebb pasit találni, mert az összes fiú parázik megkérdezni hogy “szeretnél velem eljönni bla bla bla..”

ezért van, hogy egy számodra dögös csajnak (neked) vesztes és ronda csávója van, mert annak volt töke odaállni és azt mondani hogy csao.


Negyedszer pedig, ha nem érdekel a csaj akkor minek koptattam a ujjbegyeimet eddig? :D

2018. máj. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem van barátja, hagyd a f@s-zba az egészet. Szakíts meg vele minden kapcsolatot, majd szakíts meg az agyad oxigén ellátását is.

Ez a legtöbb és leghumánusabb amit tehetsz ::)

2018. máj. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van baratja, mint kiderult, igazabol csak szimplan azon gondolkodtam, hogy a csaj kicsit ribis😂 marmint a csaj 16, szeptemberben volt egy győri( ő is focista) baratja, most megint egy nagykn menő focista palija van. Azon gondolkodtam, hogy akk miert beszelget velem, illetve o irt ran eloszor. Kedves meg aranyos, es elegge konnyu neki pasit talalni, mert szerintem minden meno focista gyerekre rair. En bennem meg a csajban annyi a kozos, hogy mindenketten kosarazunk, meg par soproni lany akibel joban vagyok egyutt kosarazonak vele szombathelyen. De igazabol mindegy nem is erdekel, ha beszelunk beszelunk, ha nem nem, igazbol ennyi.
2018. máj. 21. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!