Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek mit jelent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek mit jelent hogy egy srác jól csókol?

Figyelt kérdés
2018. máj. 21. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nincs olyan, hogy jól csókol, vagy rosszul csókol.

Szóval ha megvan a fiú és a lány között a kémia, lehet nem egy hollywoodi nagyjelenet lesz, de mégis élvezni fogják, mert vonzódnak egymáshoz, be vannak indulva. Ha meg nem, akkor megette a fene.

Szerintem csak azért mondja valaki, hogy ,,rosszul csókol a másik, mert nincs meg az az alap vonzódás, kémia közöttük...

2018. máj. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
84%

Igaza van az elsőnek :)

Ha nincs meg a kémia, és az igazi vonzalom, nem fogjátok élvezni, így "rossznak" fog tűnni az egész :/

2018. máj. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 I noor Y ***** válasza:
100%

Hat oke de peldaul en is jo vagyok kemiabol

Tudom hogy kell mangán dioxidbol klorgázt előállítani meg még a reakcióegyenletet is felírom de mégsem tudok csókolózni

Szerintetek mit tegyek?

2018. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg van olyan hogy jó és rossz. nyilván egymásra kell hangolódni de ha egyszer rosszul csókol akkor ez van:D a kérdésre válaszolva meg nekem azt jelenti, hogy ügyesen használja a nyelvét és nem úszunk a nyálban
2018. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bxx Queen ***** válasza:
Nem kell, hogy jól csókoljon, ha rosszul is csókol akkor is jó ha olyannal vagy akit igazán szeretsz. Amúgy a lágyság
2018. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van rossz csók, még életed szerelmével is lehet! Ha pl nem birod h letolja a torkodon a nyelvét, harap, stb.
2018. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Igazából már többen leírták az igazat.

A kémiának kell meglennie és a csók is úgy lesz felejthetetlen. De ha részleteket szeretnél az én legjobb csókom azután történt,hogy sokáig csak húztuk egymás agyát,hogy bejön-e a másiknak a kis szemezgetés,kézsimogatás és ez a kis várakoztatás tette ezt a csókot (és az azt követőket) a legjobbá:)

2018. máj. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!