Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtetszett egy srac de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy srac de nem tudom ki o. hogyan talaljam meg?

Figyelt kérdés
most volt nalunk a hetvegen egy ilyen,,fesztival" szeruseg(3napos).elso nap felultem az egyik ugymond jatekrs es a magasbol kiszurtam egy csavot.tudni kell rolam hogy napgyon valogatos vagyok es ritkan mondom valakire hogy jol nez ki es o nagyon jol nezett ki.nem ide valosi es eddig doha nem lattam.akikkel volt azokat se ismerem.masodik nap elmentem mellette es szemezutunk olyan 2-3mp-ig(mar ha az annak szamit) mert kb annhi ido volt mire elmentunk egymas mellett(akkor karva jol nezett ki).aznap 2szer is talalkoztunk.harmadik nap olyan durvan jol nezett ki es ,,veletlen"neki mentem a karommal es ramnezett es mosolygott.kb 1-2 evvel idosebb lehet nalam de nem tudom ki o es nemtudom hogyan deritsem ki mert akikkel colt azokat sem ismerem.valami tipp?
2018. máj. 21. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
sajnos hasónlóan vagyok csak én minden péteken egy busszal megyek vele haza és ha hülyeséget csinálok akkor nekem az nagyobb szívás XD
2018. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha esetleg volt a "fesztiválnak" facebook eseménye, ott megnézheted, kik voltak ott
2018. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!