Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az hogy mások...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy mások szépnek látnak de én magamon nem látok semmi különlegeset? 17 L

Figyelt kérdés

A hajam barna, a szemem kék, kb 165-170 magas vagyok.Nem sminkelem magam csak különleges alkalmakkor de akkor sem viszem túlzásba. Műkörmöm sincs, nem szoktam túl kivágottat vagy túl minit felvenni, inkább egyszerűen öltözködöm de persze vidáman.

Észre veszem hogy megnéznek az utcán, írogatnak meg ilyenek... bátyám tartott egy bulit és rengeteg 20-25 éves srác eljött főleg olyanok akiket rég láttam. Egy páran mondták is hogy milyen szép lettem, meg keresték a társaságomat.Eltelt pár nap és tesóm momdta hogy többen is mondták neki hogy milyen szép húga van ( nem azok akik nekem is megjegyezték) .Tesómmal jó a kapcsolatom meg tudom hogy ilyet nem találna ki ...

Én viszont nem látok magamon semmi különlegeset vagy annyira szépet. Tudom hogy kép nélkül nehéz de én most tényleg ennyire szép lennék vagy csak ömbizalomhiányosnak látnak az emberek és megsajnálnak?



2018. máj. 21. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megszoktad magad, sokszor az emberek nem úgy látjuk magukat, mint mások. És a természetesség sokszor szép, az tetszhet nekik.
2018. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Nemtom hogy 25 évesek mit gerjednek egy 17 évesre.
2018. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló jól leírta :)

Lehet Te nem gondolod magadról hogy szép lennél, de másoknak meg igenis tetszel.

A természetes mindig szép, azt én is értékelem ha nincs egy lányon 6 kiló smink, meg ezek a méretes karmok :D

Az egyszerű sokszor jobb ;)


Több mint valószínű hogy jó kisugárzásod van :)


19F

2018. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem ez pont fordítva van
2018. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Küldj képet megmondom, szerintem szép lehetsz leírás alapján is.
2018. máj. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Több dolgot jelenthet.


1- szép vagy annyira hogy hanyatt vágjanak.

2- tesód által akarnak ismerkedni, mert önállóan nem járnak sikerrel, olyan pancserek.

3- valóban szép vagy, és nyilván azért mondják mert akarnak is tőled valamit :)

És itt ne úgy értsd , hogy 10/10 topmodell , hanem egyszerűen szép vagy. Tehát nincs mű melled, nem botoxos az arcod, fiatal vagy, nem lóg a melled stb stb .

Szóval szép vagy. Annyi . Ebben semmi különleges sincs , tehát ne különlegeset keress magadon , szép vagy és ennyi .

A különleges majd talán a személyiséged lesz ;)

2018. máj. 22. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A termeszetes szepseg barmilyen agyon kent cica babat oda ver, egy nem vak ferfi szamara.
2018. jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!