Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem is jártunk, már egy éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is jártunk, már egy éve nem beszéltünk mégis hiányzik a srác? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly neten megismertem egy fiút és nagyon jókat beszélgettünk. Utána eljött az első randi és órákon át beszélgettünk. Mindketten elég zavarban voltunk, nekem előtte még barátom sem volt. Kicsit megijedtem az egésztől és feszült is voltam. Utána még egyszer beszéltünk facebookon, de később törölt. Lehet, hogy én is bunkó voltam vele, mert tényleg nagyon bepánikoltam valamiért az egésztől. Szoktuk néha napján látni egymást, de nem is köszönünk. Valamiért mostanában mindig ő jár a fejemben, és senkivel nem tudok olyan jól kijönni és elbeszélgetni mint vele. Tudom, hogy ez a hajó már elment, de hogy felejthetném el?

20 év körüliek vagyunk, fiú és lány


2018. máj. 22. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha minden áron felejteni akarod, akkor keress például új hobbit, vagy találkozz az ismerőseiddel többet, a lényeg, hogy tereld el úgy a figyelmedet, hogy az örömet okozzon.
2018. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!