Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen aki büszke arra hogy 18 éves kora után veszítette el a szüzességét?

Figyelt kérdés

pár nap múlva 18 leszek, nagyon büszke vagyok rá hogy nem 18 éves korom előtt veszítettem el. Már régen elterveztem hogy nem fogom 18 előtt elveszíteni és szerencsére egy megértő partnert is találtam hozzá aki tiszteletben tartja ezt. Én vagyok az egyetlen akit ez büszkeséggel tölt el? Mert azt látom hogy sokan szégyenlik hogy bizonyos korban még szüzek.

17L



2018. máj. 22. 15:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberek jó részének mindegy. Szóval büszke nem vagyok rá, úgy alakult. Szerintem ezzel így vannak az emberek.
2018. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
mielőtt valaki belekötne, nem önigazolást várok, csak érdekel hogy mások hogyan fogják fel ezt.
2018. máj. 22. 15:58
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtam.
2018. máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nem neked szántam, és köszi a válaszod :D
2018. máj. 22. 15:59
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Kutyát nem érdekli. Magánügyed.


Ha a véleményem érdekel: Gyerekes ha egy dátumhoz köti valaki a szüzességét.


Akkor kell elveszteni, amikor úgy érzed, hogy szeretnéd azzal akit szeretsz. Valakinél ez 16, valakinél 22... nem ezen múlik.

2018. máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
persze ezzel nincs gond, mindenki akkor veszti el amikor akarja, én azt nem értem hogy miért gondolja bárki cikinek ha egy adott korban még szűz
2018. máj. 22. 16:43
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Cikinek gondoltam, amikor még szűz voltam - a baráti körömben mindenki 16 éves korára túlesett rajta, folyton a szex volt a téma, én egy mukkot nem tudtam hozzászólni. Kívülállónak, lesajnáltnak éreztem magam. A társadalom nyomása volt ez, hogy biztos valami gáz van, ha még mindig szűz vagy. Fura vagy,stb. Aztán ma már úgy vagyok vele, hogy én 25 évesen csak egy pasival voltam együtt, az is kapcsolatban, szerelemből történt. Mitől vagyok én kevesebb, mint az, aki ennyi idős korára már túl van 10-12 pasin? Szerintem semmivel.
2018. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%

Nem az volt a kérdés, hogy ciki-e szűznek lenni 18 évesen!


Pontosan annyira nem ciki, mint amennyire értelmetlen büszkének lenni rá.


Semmivel sem leszel jobb, vagy erkölcsösebb ember, ha 18 éves korodig tartogatod. Maximum olyas valaki akit befolyásoltak és nem tudja eldönteni felnőtt emberként mikor szeretné elveszteni azzal az emberrel akivel akarja.

2018. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%
Mármint úgy, hogy ezt belül kell eldöntened magadnak, hogy mikor állsz készen. Semmi értelme ha egy dátumhoz kötöd. 18 évesen is gyereklány vagy, vagy kész nő... ez a te döntésed. Semmi kiemelt szerepe nincs a 18-as karikának, azon kívül, hogy vehetsz a teszkóban piát.
2018. máj. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Én ezt így akartam, készen még nem állok, nem kötöm dátumhoz, de mindenképp ki akartam várni a 18 éves kort. Nem értem miért akarod bemagyarázni hogy velem van a gond és kb lehülyézel. Mire jó ez? Én sem erőltetem másra a saját "hitvallásom".
2018. máj. 22. 18:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!