Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Várpalotán a Várvölgy nevezetű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várpalotán a Várvölgy nevezetű hely, jó ismerkedésre?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, fiú. Arra gondoltam, hogy ha már a városba olyanokat látok, hogy alkohol, cigaretta, káromkodás a lányok/fiúk szájából, persze van kivétel, szóval senki ne vegye magára. Folytassuk hát az előző mondatot, szóval, nézzük: Én elmennék a Várvölgybe, azzal a céllal, hogy majd ott, megismerek egy olyan lány-t akinek személyisége, hasonlít az enyémhez. Tudom, ha elmegyek oda semmit se veszíthetek, maximum, nem sikerül. Aztán tovább lépek, én félénk vagyok, de ez már nem tart vissza. Viszont, szeretem a természetet nagyon, holnap csak 4 órám lessz, a kompetencia miatt, és én ezt néztem megfelelő időnek arra, hogy elsétáljak oda, hátha lessz ott egy olyasvalaki, aki megtetszik. De csak egy. Ennyi volna, bocsánat a kicsit, furcsa fogalmazásért. Fárasztó napom volt. És köszönöm majd a válaszokat. :)

2018. máj. 22. 19:18
 1/8 A kérdező kommentje:
És még annyit, hogy szeretek pacsizni, mert a pacsi aranyos :) A kutyámmal is szoktam.
2018. máj. 22. 19:21
 2/8 anonim válasza:
Szerintem egy kiváló hely kirándulásra, "szellőztetésre" a Várvölgy, de tapasztalataim szerint a cigi és a pia oda is ugyanúgy eljut, mint bárhova. Elég rég jártam mondjuk arrafelé. Ha arra jársz, érdekelne, hogy milyen népségekkel találkozol. :)
2018. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia, rendben, köszönöm a választ. Jöhetnek még válaszok, és megírom majd, hogy milyen az ottani népség. :)
2018. máj. 22. 20:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként, 3:45-ig fogok a VárVölgy-be lenni, akkor jön a buszom, megyek vissza ősi-be.
2018. máj. 22. 20:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval, válaszoló, voltam ma ott, hát a mai napon senki se volt ott, csak szembe jött egy néni. Elmentem egészen a bakony tábláig, aztán vissza, én örültem volna neki, ha útközbe jött volna velem valaki. De még fogok arrefelé menni valamikor.
2018. máj. 23. 16:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy akartad leszólítani aki akarsz? Egyébként az ötlet nem rossz. :D
2018. máj. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát, először is, csak odamennék hozzá, megkérdezném tőle, "te merre tartassz?" igaz kicsit izgulnék, elpirulnék, de akkor is megteszem, utána beszélgetek róla, a természetről, amiről ő szeret beszélni, amiről én szeretek beszélni, az információnkat megosztjuk egymással, megismerjük egymás lelkét, és működését. És ez majd eldönti a helyzet tovább haladását. Hogy, hogy is fog kinézni az, akit megszólítok, nem fontos, mert én valakit azért szeretek amilyen belülről, nem kívülről. Szóval, válaszoló, így fogok tenni. :)
2018. máj. 25. 22:18
 8/8 A kérdező kommentje:
+ Köszönöm a választ. Ha viszont még írnál/kérdeznél/segítséget kérnél egy helyzetbe. Így én is szívesen válaszolok nektek. Válaszolók. Ti is segítettek.
2018. máj. 25. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!