Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztaltatok már olyat hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltatok már olyat hogy a facebook nem küldi el az ismerősnek jelölést?

Figyelt kérdés

Jópár lányt bejelöltem, de nem jelölt senki vissza. Pedig nekem azt írja ismerősnek jelölés kérése elküldve.

Furcsálom mert van olyan lány akinek 12xx ismerősei is van, és mégsem .. nem hiszem hogy mindenkit ismer azok közzül. Volt már ilyen hogy kiderült az, hogy a másik hiába jelölt be és írta neki hogy bejelölt, neked mégsem mutatta?


2018. máj. 23. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szimplan nem akarnak visszajelolni, en se jelolok vissza olyat, akit nem ismerek, es igy van jol szerintem.
2018. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne reménykedj, te nem férsz már bele abba az 1200 emberbe, nincs itt semmi furcsaság.
2018. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ne gunyolódj. Ez elég érdekes mindenesetre. Vagy az hogy ismerőse 15xx ember és nem jelöl vissza... ez nem fér a fejembe. Nem egy baltasgyilkos profilom van. Nem rosszabb mint másé sőt..igényes. na mind1
2018. máj. 24. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!