Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha néz a fiú, az önmagában is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha néz a fiú, az önmagában is jót jelent?

Figyelt kérdés

Mar több mint 1 honapja majdnem mindig, mikor találkozunk, engem szokott nezni a srác. Megfordult a fejemben, hogy csak azért néz engem, mert en is ot, szóval ma direkt nem néztem oda, a barataim meg figyeltek, hogy néz-e, es mondtak, hogy végig engem bámult, mikor elment mellettünk. Ilyet mar csináltam parszor es anélkül is nézett, hogy odaneztem volna. Nem vagyok ronda, valahol az átlagos es a szep között inkább.

Szerintetek az, hogy néz (szemezni is szoktunk), önmagában is jelentheti azt, hogy tetszem neki? Ezen kívül nincs kapcsolat köztünk.



2018. máj. 23. 17:45
 1/5 MessorKing18 ***** válasza:
100%

Ez jó. Ha tetszik neked akkor ne habozz. :)

18 f

2018. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelentheti, de nézhet másokat is ugyanúgy, szóval ez nem jelenti egyből azt, hogy akar is valamit. Nagy eséllyel tetszel neki, ennyiből egyelőre ezt lehet leszűrni.


Egy kezdő lépést ha gondolod tegyél meg, menj hozzá beszélgetni egyet, jobb mintha már több mint egy hónapja távolról nézne. :)

2018. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én szerintem szeret téged :3 😂

Gondolom mert nekem is teszik egy lány és én is rendszeresen nézem őt. Lehet én vagyok az a fiú. 😂

Amúgy ha nem is szeretnél vele összejönni adj egy esélyt neki max barátok lesztek.

2018. máj. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt is megnézem aki taszít, és aki csunya.
2018. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem mindenképp jó. Akár azt is megkérdezheted, hogy miért nézett, az csak egy egyszerű kérdésnek fog tűnni. Megpróbálhatod azt is, hogy ha néz te is nézni kezded. Ha elkapja a fejét akkor zavarba jött ergo érdemes lenne beszélni vele. Én is évekekkel ezelőtt összejöhettem volna a barátnőmmel, ha beszélek vele, akár az ő kezdeményezésére is. Én ha egy lány odajönne és mondaná, hogy nézem, biztosan bevallanám neki,hogy mit érzek iránta(ha érzek bármit is).

Sok szerencsét! :)

2018. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!