Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek bipoláris...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek bipoláris lánnyal/fiúval?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy akivel kavarsz, tudomást szerzel róla, hogy bipoláris zavara van. Mit teszel? Elhagyod, vagy elfogadod úgy, ahogy van?

2018. máj. 26. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég általános így. Pár ember él a bolygón, van akit pl. idegesít, hogy a macska nyalja magát, de azért többnyire nem - nem tudom mennyire érthető a példa.


Önmagában a betegség ténye kétlem, hogy ismerkedésnél elriasztó hatású lenne, főleg ha a partner normális, érett személy, és ha kellően tájékozott (vagy tájékoztatják a témáról). Viszont a keményebb időszakoknál biztos vannak olyanok, akik nem tudnák tovább csinálni, de ez ilyen. Más, kisebb okok miatt is eltudnak szakadni párok, nem tudni kinek mi a határa.

2018. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Saku14 ***** válasza:
33%

Amugy az se biztos h az van neki, mert ez a betegseg sok massal osszekeverheto

Vagy pl. Kulonbozo kornyezeti hatasok altal produkalja , az emlitett betegseg tuneteit

(Egyik csaladtagomnak is van ez a betegsege)

2018. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem! Soha!

Elég nekem a depressziós anyám.

2018. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Anyám, nővérem bipolárisak. Bőven elég ez nekem... A válaszom: nem és olyan messzire elkerülném, hogy ihaj! A családomat nem választhatom meg, de a páromat igen. Élek a lehetőséggel.
2018. máj. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Velem senki se jöjjön össze mert én kb minden nap fel akarom akasztani magamat. Maskor meg mosolygok de igazabol idebenn minden nap sírok...
2018. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, hogy mennyire súlyos.
2018. máj. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
50%

Párom bipoláris. Vagyis nagyon úgy tűnik sokadszorra is az exem. KB hetente szakít.

Azt mondom nem. Soha többé.

2018. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!