Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szimpatikus nekem de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szimpatikus nekem de nem tudom hogy ő mit gondolhat rólam?!

Figyelt kérdés

Megtetszett egy srác, bár tény, hogy csak az interneten keresztül ismerem. Régebben többször beszéltünk, napi szinten is,mára már ez sajnos lecsökkent. Nagyon gátlásos a srác, ha bármi jelzést kapnék arra, hogy felkeltettem az érdeklődését simán elhívnám, de enélkül nehezen teszem, főleg hogy úgy érzem én már tettem utalást eleget a magam részéről. Mit tegyek most?

17/L, 18/F



2018. máj. 27. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudnod,nem nekünk.

Hagyd a faxba az utalásokat, azokat én sem értem 😂😂😂

Hívd el valahova, aztán kiderül :)

Ennyi .

És ha a Szupercsapat ból szeretném idézni Hannibal-t.

Most rágyújtanèk egy szivarra, és nagy elégült vigyorral, annyit mondanék.

Ahh, IMÁDOM HA EGY TERV SIKERÜL !. ;)

2018. máj. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ezt ennyiből nem lehet megmondani lehet tetszel neki csak még nem talált módot hogy hogyan fejtse ki,lehet nem néz rád "úgy" csak úgy mint egy átlagos barátra. Ezt ennyiből nem lehet megmondani de ha tetszel neki előbb utóbb fog rá valamilyen jelet adni. Próbáld meg megkérdezni a haverjait hogy az egyik barátnődnek nagyon tetszik és hogy van e barátnője,esetleg tetszik e neki most valaki? Valami ilyesmivel próbálkozz.

Remélem tudtam segíteni.

2018. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami találkozás kéne. Abból rájöhetnél, mi a helyzet. Anélkül nem nagyon
2018. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!