Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura az, hogy még jobban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura az, hogy még jobban beleestem mikor ezt mondta?

Figyelt kérdés

Egy buliban megismertem egy lányt és vagy 1 hónapig jártunk de aztán kezdett kevésbé érdekelni, és egyszer elhívott egy találkozásra a parkba de nem mentem és abból kitudtam mászni. Aztán megint elhívott és megint nem mentem el. Megkérdezte kb rá egy hétre a tesómat, hogy hol vagyok és elment oda és nagyjából ezt mondta rezzenéstelen arccal: "Velem te ne játsz. Játszál pónikkal vagy babákkal de én nem vagyok a játékszered. Fogott már ellened össze 2 vagy több nő? Hát annyit elmondhatok, hogy biztosan nem az lesz életed legjobb napja. Ha akarsz valamit akkor küzdjél, ha nem akkor hagyj békén. Ja és még valami. Szeretlek."

És miután hátat fordított láttam, hogy elkezdett sírni. Rájöttem, hogy szeretem. Szerintetek visszakaphatom őt?



2018. máj. 27. 21:06
 1/6 A kérdező kommentje:
És ettől annyira hát nem tudom hogy fejezzem ki magam. De nagyon bejött, hogy ilyen keményen megmondta de utána, hogy láttam hogy sírt az még egy plusz pont.
2018. máj. 27. 21:08
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem, hogyha még ő is szeret simán visszakaphatod! ;)
2018. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Mivel azt mondta, hogy ha akarsz valamit, akkor küzdjél, ha nem nem. Tehát ha kell a csaj küzdjél egy kicsit és ne hanyagold így többet.
2018. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerezd vissza, de gyorsan!
2018. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. máj. 28. 00:03
 6/6 anonim ***** válasza:
De miért nem mentél el a találkozókra?
2018. júl. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!