Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szimpatikus lennék egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpatikus lennék egy lánynak? (Mint Barát)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon szimpatikus, de csak azt akarom elérni hogy barátok legyünk. Eleggé híres a lány, nagyobb baráti köre van, mint nekem. Akkor gondoltam hogy ő is barátkozna, mikor bejelőltem Snapchaten egyből rám irt hogy csináljunk streaket például. A másik eset az mikor nemrégiben kirandulni voltunk a sulival (ő más osztályba jár) és miközben csináltam képeket a kirándulásrol odajött hozzám, és megkérdezte hogy kinyitottam-e a snappet amit küldött, mert ha még nem, screenshotoljam le és küldjem neki vissza mert elfelejtette lementeni. Itt gondoltam arra hogy:

1. Simán megkérhette volna a legjobb barátnőit az osztalyábol akik jöttek kirándulni.

2. Megnézhette volna Snapchaten hogy kinyitottam-e.

Csak én gondolkodom hogy beszelgetni akart velem, vagy csak hülye vagyok? :D



2018. máj. 27. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimpatikus vagy neki
2018. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak simán a barátja akarsz lenni? Én attól frászt kaptam hogy egy lány akivel beszélgetek ideje facebookon elküldte a Marshello & Annie-Marrie Friends zenét viccből xd. Inkább írj rá és vágd gerincre :) sok sikert :)
2018. máj. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!