Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinteket szeret meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinteket szeret meg?

Figyelt kérdés

Szoval van egy fiu, aki nagyon tetszett, es majdnem ossze is jottunk, de sajnos az en hulyesegembol visszautasitottam, mert bizonytalan voltam). Na szoval, azota amugy joban maradtunk, es szinte minden nap beszelunk (snapchaten). Mindig keres engem, mjndig o ir ram szinte. En nem tudom, hogy mit erzek iranta, szeretnem elfelejteni (2 honap mulva egy evre elkoltozik az usaba), de megis ugy erzem, higy nem tudom elengedni ot. Fonts resze az eletemnek, de inkabb ugy tekinek ra, mint egy nagyon jo baratra. O meg szeret engem szerintem, mivel szeptember ota(amikor majdnem osszejottunk), nem volt mas lannyal. En nekem kozben volt baratom, de hamat vege lett, nem szerettem ot. A fiu azota elhivott talalkozni, es monfta hogy hianyozni fogok neki, es ki szeretne kint rakni rolam egy kepet az agya melle. Szerintetek ez mit jelent? En se vagyok biztos magamban, mivel egyik reszrol probalok ugy tekinteni ra, mint egy baratra mert 2 honao mulva mar nem lesz itt, viszont masik oldalon meg fontos szamomra, es szerintem szeretem ot...


17/l



2018. máj. 31. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Ilyen helyesírással szerintem téged még egy vesekereskedő se szeretne.
2018. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom mi a baj a helyesirasommal, telefonrol irtam, es kicsit maceras ekezeteket irni, es azert is elnezest, ha valamit felregepeltem. Es ha nem tudsz erdemlehes valasszal szolgalni, akkor nem muszaj valaszoni :)
2018. máj. 31. 21:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Húha, a kérdező félreütött vagy 5 betűt, meg nem használ ékezeteket... nagy dolog, lőjük is le, lol. Ez messze nem az a szint, amibe bele kéne kötni.


Egyébként lehet, hogy szeret, de ezt inkább te érezheted rajta, a viselkedésén, ahogy viszonyul hozzád, stb. Szerintem elfelejteni ne próbáld, még biztos látjátok egymást, ha visszajön. Találkoztatok, amikor elhívott?

2018. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, 3orat voltunk egyutt, egy kilatoban, kicsit csendes volt, mert beteg volt picit, de amugy irto cukin viselkedett. Kicsit izgatott is volt
2018. máj. 31. 22:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy kirakott az ágya mellé egy képet rólad, az több mint bíztató, csak az az egy év távollét lesz egy kicsit sok szerintem.
2018. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tóth Renátó ***** válasza:
49%
Szerintem még mielőtt elmegy az USA-ba,gyere össze vele,legyen akár szeretkezés is,és minden nap video chateljetek skype-on stb.
2018. jún. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Bejössz neki TUTI !!!
2018. jún. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meggy lefeküdj vele! Majd utána ha visszajött mert bármi megeshet! Pl ottmarad vagy megismerkedik valaki mással. Vallj neki de ne csinálj butaságot!
2018. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy erősen tetszel neki, de az is lehet, hogy szeret. Gondolhatod, ha azt mondta hiányozni fogsz neki, meg, hogy ki szeretne rólad rakni egy képet az ágya mellé, szóval szerintem szeret.:) Meg igazából 1 év az nem olyan sok, mármint sok persze, de vissza fog jönni :) addig szerintem ne jöjjetek össze, mert nem jó a távkapcsolat, de mondd meg neki azért, hogy szereted.:) Most csak azért nem vagy biztos magadban, mert félsz, hogy elmegy és nehéz lesz, de szerintem megéri elmondani. Kérj te is egy képet tőle!:) Abból is látja, hogy viszonzod az érzéseit,de azért mondd is el neki szerintem, hogy szereted, és Skypeoljatok sokat, amikor elmegy!:)
2018. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:)
2018. jún. 13. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!