Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is zavar ha olyan 3-4...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavar ha olyan 3-4 órás időközönként válaszol?

Figyelt kérdés

Messengeren beszélgetünk de olyan 3 óra előtt soha nem válaszol egy üzenetemre. Csak engem zavar? Én ha pl sétálok és érzem, hogy rezeg a telefonom válaszolok egy egyszerű kérdésre, nem fogok regényeket írni de értitek.

Jó értem én sem vagyok 0-24 online de akkor írjon, hogy valami van és nem lesz és este dumálunk. Nem tudom lehet magasak az elvárásaim de ez így nagyon rossz érzés, hogy én max 1 órán belül válaszolok ő meg naponta 3-4-szer. Persze néha online és sokat dumálunk de az esetek 80% ilyen :(

Lányok esetleg valami hozzáfűznivaló? Ti is ilyenek vagytok és törődjek bele? Vagy csak én szoktam megosztani a velem történt dolgokat?



2018. máj. 31. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet kicsit kocsogseg de en azoknak nem nagyon szoktam visszairni akik nem szimpik. Ramir valaki (egy idegen aki ismerkedne) es ha unalmas szamomra vagy nincs tema vagy nem szimpatikus akkor en is ilyen idokozonkent irok neki vissza mert nem akarok annyira kocsog lenni hogy vissza se irok neki de nem akarom megbantani vagy ellensegesnek tunni a szemebe ha azt irom neki hogy ,bocs teso de uncsi vagy, stb.

De lehet hogy csak nagyon elfoglalt es azert nem ir. Ilyen velem is elo szokott fordulni hogy nem vagyok net kozelbe vagy nincs idom visszairni.


15/L

2018. máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Először is én nekem egy lány írja is meg ha nem akar velem beszélni vagy nem érdeklem (én is megszoktam mikor írok neki vagy 6 sornyi üzenetet és visszaküld egy "ja" vagy egy emojit)ilyenkor mondom neki hogy ez nem fog menni beszélgetni akarok és látgatólag veled nem lehet. Szeretem tisztázni mert ha nem ír vissza én meg vátom az roszabb mintha tudom, hogy nem fog írni mert nem érdemlem ez oké, nem tetszhet mindenki mindenkinek.

Ha elgoglalt mondjon valamit, hogy bocsi most nem érek rá este beszélünk vagy valami. Ez fél perc se és akkor nem is várom mikor ír ilyen egyszerű.

De köszi a válaszodat sokat segített, látni a dolgot női szempontból is!

2018. máj. 31. 22:24
 3/10 Tóth Renátó ***** válasza:
100%
mikor ezt csinálja,miket ír vissza? (Az jó stb?)Mert akkor megpróbál lekoptatni,már kétszer jártam így.Sajna le akar koptatni,ha így válszolj,próbáld ki,hogy nem írsz neki amíg ő nem ír.
2018. jún. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyszer próbáltam és már olyan 2 hete semmi, ő sose írt xd valószínű le akar koptatni. Meg nem hiszem el olyan nehéz lenne ezt elmondani, hogy nem szivesen beszél velem vagy valami mert így nagyon rossz mert én meg várom mit fog válaszolni.

Egyébként lehet teljesen igazad van, és aki feljebb írt lány annak is, hogy ritkábban válszol aztán majd rájön a hülye... köszi neketek, ezek szerint kiderült :(

2018. jún. 1. 06:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is vagyok így egy lánnyal, eleinte nem nagyon érdekelt, de válaszoltam neki, de nem egyből, most pedig fordítva van. :D

Aztán volt egy akit már 7 éve ismertem, de nem beszéltem vele azelőtt szinte semmit, eleinte jókat beszélgettünk aztán most meg nem szok visszaírni, 3 hét után keresett csak, így felejtős.

Volt olyan is, hogy az elején nem nagyon akart velem beszélni, legalábbis ilyen 2-3 órás reakcióideje volt neki is, most pedig egyből válaszol és nem egyszavas mondatot.

Kicsit várj vele, ha nem ír akkor felejtős.


Amiket írtam saját történetet ott a 2. kivételével mindnél barátkozás volt csak a cél, olyan alapbon, hogy bármi lehet belőle. 3. lánnyal még mindig beszélek, egyszer még lehet ott is valami. :D

2018. jún. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Most azt csináltam, hogy tudom hol volt és mi történt mert egy barátom már elmesélte de megkértem, hogy mesélje el. Írt is egy jó hosszu levelet majd olyan 3 órára rá ráirtam "az jó" meg sok emoji kicsit érezze. Pedig vissza is kérdezett gondolom kedvességből de úgy csináltam mintha el se olvastam volna pedig láttam :) ez egy taktika nem tudom jó e de érezze egy kicsit milyen nekem minden egyes beszélgetésünk.

Ez másik de van olyan lány aki vagy 200km re lakik és tudja, hogy semmi sem lesz és ennyire ignorál. Vele csak jót akarok beszélgetni nem tudom ő miért ilyen...

2018. jún. 1. 12:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy leesik neki.

"Pedig vissza is kérdezett" mire?

2018. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hogy velem mizu meg amit írt hogy szerinte jó-e ez így de ez már személyes. A lényeg kb leignoráltam és csak annyit írtam vissza "az jó" Ha nem esik le neki akkor nem is kívánok többet beszélni vele. Olyan mintha a falnak beszélnék, most megtapasztalta. Igaziból nem válaszolt de látta. Szerintem rájött, hogy rájöttem a taktikájára. Szerintem hanyagolom amúgy ha nem ír valami értelmeset, mert ennek így tényleg semmi értelme.
2018. jún. 1. 15:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem is írok többet, úgy van ahogy írod. :D

Annyira nem kell utána futni.

2018. jún. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem csak téged zavar :D
2021. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!