Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi az ideális alak egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi az ideális alak egy lány esetében?

Figyelt kérdés
Tényleg szeretitek ha van rajta mit fogni, vagy ez csak egy olyan dolog amivel a lányok egymást vigasztalják? És most nem a kövér kategóriára gondolok, csak egy átlag, nem modell alkatú lányra. Illetve hol zavar titeket a legjobban a felesleg egy lányon? Comb/kar/has/csípő/egyéb?

2018. jún. 1. 20:21
 1/5 anonim válasza:
80%
Valószínüleg ezr már százszor hallottad, de ember függő az egész.nekem jobban tetszik ha egy lányon van egy kevés felesleg és nem egy csontkollekció, de van akiknek épp az az ideáljuk.
2018. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Az ízlések különbözőek. Nem mindenkinek ugyanaz tetszik.

Az egyik pasinak a vézna tetszik, a másiknak a homokóra, a harmadiknak pedig, akármennyire is hihetetlen, a dagadt disznó.

Mint ahogy a lányok közül is az egyiknek a 30 kilós szívószál tetszik, a másiknak a kigyúrt díszb#zi, a harmadiknak meg a macika, alias dagadt disznó.

2018. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Mindenkinek más az ideálja. :)

Nekem régen nagyon tetszett egy nálam alacsonyabb csaj. Pont az ideálom volt, mosolygós, kedves, aranyos lánynak tűnt. :)

De azóta csak csalódtam benne, és igazából még nem találtam nála hasonló csajt. :(

2018. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb ilyen:

[link]

Jó, igaz hogy itt is behúzza egy kicsit a hasát, de ha nem húzná is tökéletes lenne. Amúgymeg inkább összképet nézek, lehet hogy egy alacsonyabb lánynál más testalkat lenne a nyerő.

2018. jún. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xKakashix ***** válasza:
100%

nekem alakra például a molett testalkat jön be jobban és igen sokan szeretik ha van mit fogni egy lányon többek között én is :D zavarni engem nem igazán zavar ha van egy kis felesleg, ellenben a lányokat nagyon is zavarja és rá tudnak feszülni rendesen, ilyenkor mindig azt mondom ne aggódj majd ledolgozzuk együtt ;) :D

engem sokkal jobban zavar ha nagyon vékony egy lány pl..

2018. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!