Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van, ez normálisnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van, ez normálisnak számít?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki kicsit tetszik, szinte minden nap beszélünk, de mikor hazaérek el kezd borzasztóan hiányozni. Ha a chatnek vetünk véget, akkor is.


Ilyenkor általában próbálom elterelni a gondolataimat más felé, vicces képeket nézek, random dolgokat olvasok, de egyszer csak kb (alkalma válogatja) 10-20 perc vagy 1-2 óra után elkezdek sírni.



2018. jún. 4. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Mert gyerek vagy. 12 eves korodra elmulik.
2018. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy 16 vagyok, és ilyen még életembe nem fordult elő, sőt, sírni is vagy fél éve nem sírtam az utóbbi egy hetemet leszámítva, mikor is elkezdődött ez az egész
2018. jún. 4. 16:40
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Vannak lassan erok. Majd 40 eves korodra elmulik.
2018. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jó, azt remélem is, hogy nem tart örökké, de ezt a választ egyszerűen nem lehet komolyan venni.:D

Nem az volt a kérdés, hogy mikor múlik el, hanem, hogy miért van ez, és, hogy ez normális-e(ergo: van/volt-e még valaki így rajtam kívül)

2018. jún. 4. 16:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fontos neked és csak szimplán hiányzik nincs ezzel baj :)
2018. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi!:)

Csak ez olyan furcsa, még sosem volt ez velem, pedig voltam már szerelmes, de akkor mindig röpködtek a pillangók, ha a kiszemelt közelében voltam, itt meg csak szimplán szeretek vele lenni, de, ha távol van, az piszkosul fáj, ezért nem tudom hova tenni ezt az érzést.

2018. jún. 4. 16:59
 7/12 anonim ***** válasza:
De sok okos írogat ide, közben meg 50 éves vén majmok, akiket ennyi idősen ugyanúgy átvágnak a palik, mint egy 12 évest.
2018. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


Egyébként velem is volt hasonló csak én inkább ürességet éreztem amikor nem volt velem a lány! Pedig akkor már 17 is elmúltam :D

2018. jún. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az üresség érzet szerintem tök normális, mivel hiányzik a nevetés, a szófordulatai az egész srác(esetedben csaj), de sírni nem tudom, hogy mások szoktak-e.
2018. jún. 4. 17:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is 16 vagyok. Fiú, de velem is hasonlóan van. Sírhatnékom van, ha nem találkozunk, és már egy ideje ez nem is történt meg. Valóban nagyon fájó érzés, és nem tudok vele mit kezdeni, főleg, hogy lehet már nem is akar tőlem semmit :(.

De ne aggódj, ez azért van mert, biztos nagyon szereted, és egyszerűen nem viseled el, ha nem lehetsz vele.

2018. jún. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!