Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Egy osztályba járok egy lánnyal.Mindig nagyon kedves,ha esetleg szóba elegyedek vele mindig érdeklődő,és gyakorlatilag bármiről tudok vele beszélni.Mindig keresi a szemkontaktust,ami szegénynek nem mindig sikerül,mivel gyakran zavarba jövök,amikor belenézek a szemébe.

Gyakran észreveszem,hogy mikor ránézek hirtelen elfordul,mintha pont engem nézett volna,néha pedig pont az ellenkezője:kedvesen mosolyog rám.

Nem tudom,hogy tetszem e neki vagy csak barátként gondol rám,ezért szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek.


Mindenkit szeretnék megkérni,hogy komoly választ adjon,nem szeretném ,ha baromkodásba menjen át az egész.


17F



2018. jún. 5. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki. Ha neked is tetszik akkor próbálj vele többet beszélgetni, menj oda hozzá, hívd el őt sétálni, és ha mind ez megvan elhívhayod randira is:)
2018. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem (!!!) érdekled ezek a tipikus jelek .(lány vagyok én is ezeket tettem) Próbál be fűzni és add önmagad ( jó tudom közhelyes duma de ha "úgy" viselkedsz akkor fogja tudni igazán hogy mit érez)


Sok sikert !:-)

2018. jún. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már többször elhívtam fagyizni,sétálni ,viszont mindig kifogtam azt az időpontot,amikor nem ért rá.(mivel nem abban a városban lakik ,ahol én ,és így folyamatosan rohannia kell a buszhoz). Nyári szünetben terveztem elhívni randira,remélem a kivitelezés jól fog elsülni :)
2018. jún. 5. 18:04
 4/4 anonim válasza:
Szia! Tudom régi a kérdés,DE én (lány vagyok) mindig szemezek a kiszemeltemmel :D Ez azt jelenti,azóta valami???
2018. szept. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!