Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzek így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzek így?

Figyelt kérdés

Hogy a duci lányok kedvesebbek és elfogadóbbak?

17/f



2018. jún. 6. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Duci lány vagyok. Kedves, szeretetéhes...

A vékony, menő lányok úgymond bárkit megkaphatnak... sok pasi közül tudnak választani... stb stb

Ezáltal (tisztelet a kivételnek) ők flegmák és bunkók...


Míg egy ducibb, molettebb lányhoz (nagyon) kevesen mennek oda a fiúk... (legalábbis ez az én véleményem, tapasztalatom)

És ha valakinek megtetszem, akkor én annak nagyon örülök és ezt úgymond meg is hálálom a viselkedésemmel (nagyon ragaszkodó vagyok, sok szeretetet adok, de ezt el is várom a másiktól is😄)


Szóval szerintem ez az egész az önbizalommal és annak hiányával van összefüggésben.


18L

2018. jún. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég nagy általánosítás, szóval nem minden esetben igaz. Láttam én is ezt is, azt is. Bár az igaz, hogy a társadalom eléggé kritikus, így sokat bánthatják őket, emiatt sokkal elfogadóbb személyiség épül ki bennük. Ezt viszont még sok minden befolyásolja.
2018. jún. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Ez azert nagy altalanositas. En ismerek duci lanybol es vekony lanybol is kedveset, de ugyanigy bunkot is.
2018. jún. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Én úgy vettem észre, hogy se a duci se a vékony lányoknak nem jövök be.
2018. jún. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez hatalmas általánosítás.

Ismerek iszonyat bunkó molett lányt és kedves, szerény vékony lányt. A személyiséget nem befolyásolja az illető testalkata.

Tegyük fel, hogy van egy általad leirt kedves és elfogadó duci lány. Úgy dönt, hogy lefogy és sportolni kezd. Szerinted meg fog változni a személyisége, csak mert vékonyabb lett? Hát nem :D

2018. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!