Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akar tőlem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy srác 18 éves , és én is.

Olyan 3 hónapja ismerjük egymast , de 1 hónapja beszélünk rendszeresen

2 hete találkoztunk . Azt mondta bejovok neki meg minden. Nekem is bejön .

De van olyan , hogy írok neki és látom hogy fent van , de nem nézi meg , és nem mindjárt válaszol . De csomoszor meg ő ir ram ... én is ra szoktam irni, de ő sokkal többször szokta megkerdezni hogy Miujsag meg ilyenek..

Beszéltük hogy lesz még tali, ő is szeretne... de mindjárt itt a hétvége és nem mondott konkrétat hogy találkozunk e vagy sem... vagy arra vár hogy én kezdemenyezzek? Csak én már mondtam neki múlt héten és Szerintem neki kéne...



2018. jún. 7. 17:47
 1/2 October15 ***** válasza:
100%

Tehát rá írsz és nem ír vissza rögtön sőt még csak meg se nézi.. a büdös bunkó. Hát mégis mit... jah várj lehet, hogy éppen nem ér rá. Pff.. Attól, hogy fent van messengeren még nem feltétlenül ér rá. :D


26F

2018. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Lehet hogy mobilnete van vagy állandóan wifi elérhető helyen és az miatt van mindig "fent" és közben még sem...erre nem gondoltál? Hisz írtad hogy mindig szokott írni meg érdeklődik irántad, szóval nem lehet gond, hyugodj meg ne legyél suta!

18/L

2018. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!