Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hagyjam annyiban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam annyiban vagy ne? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy fiú akibe nagyon-nagyon belehabarodtam :D

És beszélgettünk (már találkoztunk is), ez előtt rengeteget, de egy dolgot egy- két hete elrontottam (azt most nem részletezném hogy mit, nem fontos, de azért nem olyan nagy dolog) és kicsit összevesztünk, még mindig beszélgettünk, (bár már nem úgy mint régebben) egészen tegnap előttig, amikor is leírtam, hogy mit érzek iránta (nagyjából, de ezt már szerintem előtte is sejthette :D) és hogy ne szórakozzon velem. Látta azt amit előtte írtam, de nem válaszolt rá és miután azt is leírtam neki, hogy ne hülyítsen meg se nézte az üzenetet, pedig látom hogy nagyon sokszor fent van és biztos vagyok abban, hogy látta amit írtam neki, de nem lépett bele a beszélgetésbe. Hagyjam ezt az egészet annyiban? (ami nehéz lesz, mivel én tényleg, nagyon beleestem ebbe a srácba) Vagy még lehet esélyem? Már akkor láttam, hogy nagyon kevés az esélye annak, hogy köztünk barátságnál több legyen, amikor elrontottam a dolgokat, de néha adott egy kis reményt és én nem adtam fel, néha azt éreztem, hogy talán még van egy kicsi esély kettőnknek, és még mindig reménykedek ebben, sajnos, nem tudnám elfelejteni őt, tényleg fontos nekem és sokat jelent számomra... úgy érzem hogy megérdemelnék legalább egy választ, hogy most mi is ez az egész, vagy legalább annyit mondana, hogy nem szeretne semmit, de még ezt se. Ti mit csinálnátok a helyembe? Ha esetleg azt írjátok, hogy felejtsem el, akkor légyszíves írjatok erre módszereket, mert ez egy elég hosszú művelet lenne :D Ti írnátok még neki valamit? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat és bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett :/ :D (Még mindig kitartó vagyok... :D) 16/L



2018. jún. 8. 17:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Kicsit kesze- kusza lett, de remélem érthető azért :D
2018. jún. 8. 17:46
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, felejtsd el,tudok módszert mondani. Ha tényleg tudni akarod,akkor írj üzit.
2018. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Lehet, hogy csak megijedt. Adj neki időt, lehet válaszolni fog. Mióta ismeritek egymást?
2018. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát kb másfél hónapja, de ez idő alatt eléggé megismertük egymást, az elején reggeltől estig beszélgettünk, de egyik napról a másikra megváltozott minden. Nekem elég volt ennyi idő, hogy megkedveljem, mert már előtte is tetszett, aztán meg elkezdtünk beszélgetni és akkor ismertem meg igazán, tényleg egy nagyon kedves, jószívű fiú, ez előtt még sohasem találkoztam hozzá hasonlóval. Az elején azt hittem, hogy ő is úgy érez, mint én, de most már nem tudom... Remélem igazad van és előbb utóbb válaszol.
2018. jún. 8. 19:25
 5/10 anonim válasza:
És te hogy érezted, tetszel neki?
2018. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, az elején biztos voltam abban, hogy tetszek neki, de most már nem tudom
2018. jún. 8. 20:05
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak tényleg, attól félek, hogy mindent elrontottam és hogy most már barátok sem leszünk, attól tartok, hogy elveszítem, noha soha nem is volt az "enyém".
2018. jún. 8. 20:07
 8/10 anonim válasza:
Írok választ mivel én vagyok a kérdező, csak nem tudom belépni :D
2018. jún. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Na mi lett? Válaszolt azóta? :)
2018. jún. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A kérdező vagyok és nem, sajnos nem válaszolt :(
2018. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!