Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők/lányok tényleg buknak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők/lányok tényleg buknak a szőrre? (Gondolok pl. :labszőr, kar szőr, atcszőrzet)

Figyelt kérdés

2018. jún. 8. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésed kalibere: a férfiak tényleg buknak a nagy mellekre?


Van aki igen, van aki meg nem.

2018. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

A szőr SZERINTEM férfias, de azért csubakka se legyen :D

Én jobban szeretem azt, ha valakinek van arcszőrzete, az viszont zavar, amikor valaki fiú/férfi létére borotválja a lábát.


21L

2018. jún. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
A láb és karszőrzet kifejezetten tetszik, az arcszőrzet általában nem, de vannak kivételek, akiken jól áll. A hason felkúszó fanszőrzet szerintem kifejezetten szexi, a többi szőr pedig hidegen hagy, a lényeg, hogy a srác ne legyen Csubakka.😁
2018. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a túl sok szőr az nem igazán néz ki jól (előttem is írták már, de én is úgy vagyok vele, hogy ne legyen Chewbacca a srác xD), az arcszőrzet az meg vagy legyen teljesen "kifejlett" vagy ne legyen egyáltalán, mert egyenesen gusztustalan amikor egy srácnak még csak pelyhedzik az álla de b--ik leborotválni... A lábbal kapcsolatban az tényleg fura/nem túl férfias ha valaki borotválja a lábát (de ha pl a hónalját borotválja az mindegy)

De egyébként ízlések és pofonok, van akinek a szőrtelen és van akinek a farkasember pasik jönnek be (oké, egy ilyen lányt sem ismerek, de biztos van! :D)

2018. jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
en bukok is meg nemis, testresztol, hosszusagtol,karbantartottsagtol fugg :)
2018. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van, akinek jól áll az arcszőr, van, amelyik archoz/fejformához nem passzol. Karszőr jöhet, lábszőr is maradhat úgyis ahogy van, meg bele is borotválhat , csak lehetőleg talán azért inkább az egészet ne szedje le. Ja, jól vannak úgy a férfiak, szőrösen. Szerintem jók úgy. Csak ősemberes kinézetig ne növesszék a szakállukat, az azért legyen ápolt ilyen szőrzetileg. Meg amúgy nem pont ide tartozik, de azé a hajuk is legyen az. Ápolt.
2018. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Arc szőrzet nem nagyon vonz, a láb és a hónalj már annál inkább. :D
2018. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön, ha egy férfi szőrös. Akár mellkason, hason, arcon, lábon. Kicsit fétises vagyok. :D 16L
2018. jún. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok lány azt gondolja, hogy a szőr férfias. Nekem nem tetszik, ha egy férfi mindenét leborotválja, gyantázza ahogy egy lány. Jó, a hatalmas hónaljkutya nem szép, de azzal semmi baj, ha valakinek szőrös a lába, mellkasa, karja.

A szakállat nem szeretem, a borosta szerintem férfias és bejön.

2018. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Imádom a szőrt mindenhol, a szakáll is nagyon bejön. Őszintén,

még ha "Csubakka" lenne,az se zavarna.

2018. jún. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!