Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arrol ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arrol ha a lany a magasabb?

Figyelt kérdés
18/L vagyok. Talizni fogok egy sráccal aki egy evvel fiatalabb nalam és én 172,5cm vagyok ő meg 166cm. Ez igy mennyire kínos vagy furcsa ha egy pár lennénk? Alapvetően a srac érett Es normalis felfogású, és őt nem zavarja de nekem valahogy ez megis zavaro kicsit. De ti mit gondoltok? Erdekelne masok velemenye, esetleg tapasztalatok is erdekelnek ezzel kapcsolatban, előre is koszi:D

2018. jún. 8. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymást ez nem okoz majd gondot ne aggódj :)
2018. jún. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
Én magasabb vagyok mint a pasim de ne nem zavar
2018. jún. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
24%
Nekem annyira nem tetszenek az ilyen párok, bocsi de ízlések és pofonok
2018. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!